'İyi Para Kazandık'

Bodrum'da sahneye çıkan aranjör İskender Paydaş ve orkestrası, kendilerini dinlemeye gelen sanatçı Mirkelam'ı sahneye davet etti.

'İyi Para Kazandık'

 

İskender Paydaş, dün akşamki konukları arasında yer alan Mirkelam'ı görünce sahneye davet etti. Mirkelam, solist Melis Dağ ile şarkı söyledi.
 
İskender Paydaş, Mirkelam ile 1986 yılında tanıştıklarını belirtti. Paydaş, "Gece şezlongda uzanıyorum. Kayahan gitar çalıyor, onu dinliyorum. Sonra birden Mirkelam gitarı eline aldı ve bir şarkı çalmaya başladı. O anda yerimden kalktım. Tanıştık ve 20 dakika içinde müzik yapmaya başladık. O zamandan beri birlikte müzik yapıyoruz. İlk olarak 'İstanbul'da' şarkısı için çalışmıştık. Aslında Mirkelam o şarkıyı 'Bodrum'da' olarak yazmıştı. Albüme koyarken değiştirdi. Çok da iyi oldu. O dönem İstanbul'da yeni barlar açılmıştı. iyi para kazandık" diye konuştu. 
 
Paydaş'ın bu sözleri üzerine Mirkelam şarkıyı orijinal haliyle seslendirdi. Duygusal şarkının ardından, Mirkelam, 'Tavla' adlı şarkısını da söyleyerek sahneyi Paydaş ve orkestrasına bıraktı.
Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2012, 16:06
YORUM EKLE

banner47