Itır Esen merak edilenleri anlattı!

Acun Ilıcalı ile adı anılan Itır Esen, Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu'na röportaj verdi

Itır Esen merak edilenleri anlattı!

2017 Miss Turkey seçildikten sonra attığı tweet nedeniyle tacı geri alınan Itır Esen’le uzun süredir konuşmak istiyordum. Bu hafta için sözleşmiştik ki, üzerine Acun Ilıcalı dedikoduları patladı... Meğer zaten Survivor YouTube projesi için Acun Medya’yla anlaşmış Itır Esen... YouTube’da Yunan bir sunucuyla birlikte önümüzdeki haftadan itibaren Türkiye-Yunanistan Survivor’ı üzerine programlar yapacak. Itır’a attığı tweet’ten Acun’la tanışmasına kadar merak ettiğim her şeyi sordum.

◊ Miss Turkey’ye katılmaya nasıl karar verdin?

- Küçükken hayalim model olmaktı. 9’uncu sınıfa giderken, 14-15 yaşlarımda modelliğe başladım. Miss Turkey prestijli bir yarışma olduğu için o yaşlardan itibaren katılma isteğim vardı.

18 yaşıma girince hemen yarışmaya başvurdum.

◊ Annen ve baban yarışmaya girme isteğini destekledi mi?

- Onlar sağ olsunlar istediğim kariyerde hep bana destek oldular. Hiç önyargılı yaklaşmadılar.

◊ Kaç kardeşsin?

- Tek çocuğum.

◊ Kariyerine model olarak mı devam etmek istiyorsun?

- Evet, modellik severek yaptığım bir iş. Türkiye’de 4-5 senedir modellik yapıyorum, tüm Fashion Week’lerde podyuma çıktım. Kariyerimi daha ileriye taşıyabilmek için yurtdışına açılmak istiyorum.

◊ Halan Itır Esen gibi oyuncu olma isteğin yok mu?

- Bu soruyu çok soruyorlar. Aslında başta düşünmüyordum... Ama aileye bakınca insan etkileniyor. Ailemizde sanatçı çok. Düşünüyor gibiyim yavaş yavaş, bakalım.

◊ Bu hafta içinde adın Acun Ilıcalı’yla ile birlikte anıldı. Acun’la yollarınız bu proje sayesinde mi kesişti?
- “Survivor”, YouTube projesi üzerine çalışmaya başlayınca Acun Ilıcalı’yla görüşme imkanımız oldu. Haftanın 2-3 günü deneme çekimleri yapıyoruz. 
Yeni bir proje olduğu için zaten kendisi de yakından ilgileniyor. Birlikte hem güzel bir proje oluşturuyoruz hem güzel vakit geçiriyoruz. İş ve eğlencenin bu kadar iç içe olacağını birisi söylese inanmazdım. Değişik bir ortamı var Acun Medya’nın... Bunu daha önce çok duymuştum ama bu kadar keyifli olduğunu yaşayınca kendim gördüm...

◊ Ne zaman tanıştınız Acun’la?..
- Survivor Youtube projesi geleli henüz bir ay bile olmadı zaten... Bana en heyecan veren şeylerden biri de bu projenin aynı anda Yunanistan’da yayınlanacak olması. Düşünsenize iki ülkenin beraber seyredeceği bir proje olduğu için tam bir tartışma ortamı olacak bizim sayfalarda...

◊ Yunanistan’a da gidecek misin çekimler için?
- Tabii ki, bazen Yunan sunucu buraya gelecek bazen de ben oraya gideceğim...

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2019, 12:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER