İşte tartışılan o kitaptan bölümler

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı'nın 'Sadece Şeyma' adlı kitabı çıktı

İşte tartışılan o kitaptan bölümler

İşte merak edilen ve tartışılan o kitaptan bölümler...

ACUN ILICALI
En büyük korkum yalnızlıktı. Bu yönüyle tıpkı kendime benzeyen bir hayat arkadaşı bulmuştum sonunda. Hepinizin bildiği gibi.

Bundan 10 yıl önce hayatıma 80 milyonluk ülkemizin sevgilisi bir adam girdi. Benim de sevgilim oluverdi. Tam da bu yüzden hiçbir şey masallardaki gibi değildi. Mutluluklar, heyecanlar, kızgınlık ve kırgınlıklar yaşandı.

Şimdi onları anlatmak yakışık almaz. Belki sonra. Torunlarımıza kavuştuğumuz zamanlarda, anlatırım. Hem o zaman birlikte geçmişe daha çok gülebiliriz.

Yalnızdım. Fiziken ve psikolojik olarak çok yalnız. Keşke aynı yaşta olabilseydik diye dua ettiğim geceyi hatırlıyorum. Hani her şeyin sonuna gelmiş gibi hissedersiniz ya. İşte tam o kara delik. Badem gözlü kızım sayesinde o delikten çıktım.

Bazı hatalara düşsek de sonunda özgür bıraktık birbirimizi. İyi ki de yapmışız.

HAYATIYLA İLGİLİ BÖLÜMLER
Kimseye büyük bir aşkla, hayranlıkla bağlanmadım. Dışarıdan bakıldığında salak gibi görünüyorum, belki güzel belki de komik. Ama umrumda değil.

Hayatımda kimsenin canını bilerek incitmek istemedim. Beni kullanmaya çalışan erkekleri umursamıyorum. 

Güzellik, para, ün, başarı,cinsellik, sosyal medyanın bir gün önemikalmayacak. Hayat eşimin yanında yaşlandığımı hayal ediyorum.  Altın kafesi bulmak zordur, ama bazı kuşlar uçmak ister. Bilmem anlatabildim mi?

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2019, 12:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER