İstanbullu Gelin'de mutluluk rüzgarları esiyor!

İstanbullu Gelin 72. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin yeni bölümde, Dilara'nın doğumuyla sonrasında Faruk ve Adem arasında yakınlaşma başlıyor

İstanbullu Gelin'de mutluluk rüzgarları esiyor!

Faruk'un 'Onunla ilk kez aramızda bir kardeşlik bağı hissettim. Hep beraber daha büyümek istiyorum. Kardeşlik affetmektir' sözleri dikkat çekti. Okan kriziyle araları açılan Fikret ve İpek ise evliliklerine yeni bir şans veriyor. İşte İstanbullu Gelin 72. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar.

Star TV'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin'in 15 Şubat Cuma akşamı ekrana gelecek olan 72. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. İstanbullu Gelin yeni bölümde Dilara ve Adem'in çocuklarının dünyaya gelmesinden sonra Boranlar'da umut ve mutluluk rüzgarları esiyor. Faruk, iki kardeşini birden kazanmak istediğini söyleyerek Adem’e zeytindalı uzatıyor. Dilara ve Adem oğullarını kucağına alıyor. Dilara evde büyük bir sürprizle karşılanıyor. Faruk, Esma’ya Adem’e bir şans daha vermek istediğini anlatıyor. Fikret, İpek ile yeni baştan başlamak istiyor.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
İstanbullu Gelin'in 8 Şubat Cuma akşamı yayınlanan 71. son bölümünde ilginç gelişmeler yaşandı. Dilara'nın doğum sancıları başlayınca Adem ve Faruk yardımına koştu. Dilara hastanede bebeğini dünyaya getirdi. Baba olmanın mutluluğunu yaşayan Adem'in en zor anlarında Faruk yanında oldu. Faruk ve Adem arasındaki sürpriz yakınlaşma sonrasında şaşırtan bir teklif geldi. Faruk, Adem'e Fikret'e gerçek bir ağabey olmasını ve Okan'ın hisselerini alarak yeniden aileye katılmasını teklif etti.

Faruk'un, 'Eğer Fikret'e ağabey olmak konusunda gerçekten samimiysen bana yardım et. Onu içeride tutalım. Aile dağılmasın. Okan'ın hisselerini al ve bize katıl. Ne dersin? Seninle yepyeni bembeyaz bir sayfa açalım' sözleri karşısında Adem dondu kaldı.

Esma’nın hastalığı ve İpek’in gidişi sonrası konakta yeni bir dönemin başladığı hissedilmektedir. Fikret, Adem’le aldıkları karar nedeniyle kendisini güçlü hissetmektedir, pes etmeyecektir. Adem ile Güneş’in ilişkisinin ciddileşme adımları attığını fark eden Dilara gittikçe yalnızlaşmaktadır. Süreyya’nın konaktaki hakimiyeti durumların getirisi olarak artarken, Esma’nın kırılması ise konağın içerisinde soğuk rüzgarlar esmesine neden olur. Faruk, Fikret’in tekrar Adem ile yakınlaşıp iş yapacağını öğrenince önemli bir karar aşamasına gelir.

Kaynak: Mynet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER