İstanbullu Gelin'de Boranlar'ı yıkan ölüm!

İstanbullu Gelin dizisinin 85. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

İstanbullu Gelin'de Boranlar'ı yıkan ölüm!

İstanbullu Gelin'de herkesi şoke eden bir ölüm yaşanıyor. Esma Sultan'ın eşi Garip uzandığı yatakta hayatını kaybediyor. Esma her şeyden habersiz şekilde girdiği odada Garip'in uyuduğunu düşünüyor. Ancak Garip'in hareketsiz olduğunu gören Esma yıkılıyor. Garip'in ölümü Boranlar'ı kahrediyor. Usta oyuncu Tamer Levent de bu bölümde diziye veda ediyor. İşte İstanbullu Gelin 85. yeni bölüm fragmanı ve yaşanacaklar.

Star TV'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin'in final bölümü için geri sayım başladı. 31 Mayıs Cuma akşamı ekrana gelecek olan 87. bölümüyle final yaparak veda edecek olan İstanbullu Gelin'in yeni bölümünde Garip ölüyor. Garip'i yatağında uyuduğunu sanan Esma odaya girip konuşmaya başlıyor. Ancak Garip'in hareketsiz olduğunu gören Esma, çocuklarına haber veriyor. Odaya gelen Faruk ise Garip'in öldüğünü anlayınca yıkılıyor. Boranlar'ı kahreden bu ölümden sonra, Esma Sultan'ın hastalığının belirtileri artmaya başlıyor. Süreyya ise Esma'ya bir şey olmaması için dua ediyor.

Başrollerini Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Salih Bademci, Fırat Tanış, Tamer Levent, Dilara Aksüyek, Güven Murat Akpınar, Nihal Yalçın ve Neslihan Yeldan'ın paylaştığı İstanbullu Gelin'in 85. yeni bölümü 17 Mayıs Cuma akşamı ekrana gelecek.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Dizinin son bölümünde ise beklenmedik bir ayrılık yaşandı. Evden kaçarak huzurevinde kalmaya başlayan Esma'nın izini çocukları ve Garip buldu. Esma yeniden ailenin arasına konağa geri döndü. Konakta Anneler Günü nedeniyle tüm aile biraraya geldi ve mutluluk dolu anlar yaşandı. Faruk ise Garip'i duygulandıran bir itirafta bulunarak, 'Biz sana ağabey diyelim, sen onu baba diye anla' dedi. Faruk'tan duyduğu sözler karşısında duygulanan Garip'in ise 'Artık ölsem de gam yemem' sözü dikkat çekti.

Konağın bahçesindeki partide herkesin eğlendiği anlarda Garip ise odalarına çıkarak yatağa uzandı. Garip gençliğini hatırladığı anlarda yatağında öldü. Usta oyuncu Tamer Levent ise İstanbullu Gelin'e veda etti.

Esma’nın kararı ailede büyük şaşkınlık yaratırken, Garip’in bu karara tepkisi Esma için beklenmedik olur. Boranlar, Esma’yı konağa geri döndürmek için Senem’i harekete geçirirler. Adem, Güneş’i kaybetmemek adına hayati kararlar almaktadır. Dilara’nın da Güneş’e adım atmasıyla artık dengeler değişir. Herkesin bir arada olduğu “Anneler Günü” tüm Boranlar için unutulmaz bir gün olacaktır…

Kaynak: Mynet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER