İki Yıl İleri Sarılacak

Beğenilen dizi Umutsuz Ev Kadınları'nda 'Nermin' karakterini canlandıran Bennu Yıldırımlar, dizinin yeni bölümlerinde iki yıl zaman atlaması olacağını söyledi.

İki Yıl İleri Sarılacak

 

76'ncı Uluslararası Bergama Kermesi çerçevesinde düzenlenen 'Kadın Kadına Sohbet'e katılan Bennu Yıldırımlar, kadın hayranlarıyla biraraya geldi. Bergama Kermesi'ne üç yıldır davet aldığını, ancak işlerinin yoğunluğu nedeniyle katılamadığını belirten Yıldırımlar, 10 yıl önce geldiği Bergama'da tekrar bulunmaktan çok mutlu olduğunu kaydetti.
 
YENİ BÖLÜMLERDE ZAMAN ATLAMASI
 
Bennu Yıldırımlar, konferansta hayranlarından gelen soruları da yanıtladı. Umutsuz Ev Kadınları dizisinin yeni bölümlerinin sorulması üzerine Yıldırımlar, gelecek sezon 38'inci bölümden itibaren yeniden yayında olacaklarını belirtti. Ağustos ayında çekimlere başlayacaklarını kaydeden Yıldırımlar, yeni bölümlerle ilgili bir de ipucu verdi, "Dizide iki yıllık bir zaman atlaması olacak" dedi. Daha önce rol aldığı ve 5 yıl süren Yaprak Dökümü dizisinde canlandırdığı 'Fikret' karakterinin ve Umutsuz Ev Kadınları dizisindeki Nermin karakterinin 'ev kadını' olduğunu hatırlatan Yıldırımlar, "Gerçek hayatta böyle değilim. Çalışan bir insanım. Bu rolleri seçmek benimle alakalı değil. Ama Umutsuz Ev Kadınları dizisinde bir işkadınına doğru yol alacağımı umut ediyorum. Çünkü dizinin ABD'deki versiyonunda işler böyle gelişiyor" diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2012, 14:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER