banner51

'İçim Acıyor'

Sevgilisi Mustafa Elgin’in son anda boşanmaktan vazgeçmesi, Özlem Yıldız’ı şoke etti. Ünlü sunucu, bu sürpriz gelişmeyle ilgili “İçim acıyor, kendisiyle artık görüşmüyorum” dedi.

'İçim Acıyor'
Özlem Yıldız’la ilişkisi nedeniyle dokuz yıllık eşi Pelin Elgin’e boşanma davası açan Mustafa Elgin, geçen hafta beklenmedik bir hamle yaptı. Kısa süre önce Yıldız ve arkadaşlarıyla erken bir “boşanma kutlaması” yapan Mersinli işadamı, son anda kararından vazgeçti.
 
Elgin, mahkemeye yeni bir dilekçe sunarak eşinden boşanmak istemediğini beyan etti. Bu gelişme, ilişkisini özgürce yaşamak için boşanma davasının sonuçlanmasını bekleyen Özlem Yıldız’ı şoke etti.
 
Haberin basına yansımasından bu yana soruları yanıtsız bırakan Yıldız, suskunluğunu dün bozdu: “Evet, doğru. Boşanma protokolünü geri çekmiş. Mahkeme de temyize göndermiş. Bu durumdan son ana kadar haberim yoktu. Sanıyorum karar değişikliğinin sebebi mal paylaşımıyla ilgili bir sorun...
 
Resmen boşanmadığı için artık kendisiyle görüşmüyorum, konuşmuyorum. Ama içim yanıyor, içim acıyor. Daha fazla konuşmayacağım, bunun için aileme söz verdim.”
 
Kaynak: Hürriyet
Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2014, 09:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER