Hülya Avşar: Gençlere taş çıkartıyorum

Hülya Avşar, önceki akşam bir firmanın 20. yıl davetine katıldı. Gecede basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Avşar, hakkında çıkan 'gençlere taş çıkarttı' başlıklı haberlerle ilgili, "Her fotoğrafımdan sonra hep aynı başlık atılıyor ama siz de haklısınız. Evet, gençlere taş çıkartıyorum" dedi

Hülya Avşar: Gençlere taş çıkartıyorum

Habertürk'ten Akif Yaman'ın haberine göre, saçlarını boyattığı görülen Hülya Avşar, muhabirlerin 'Bir proje mi var?' sorusuna, "Yok, saçlarımı boyatmak istedim ama hala alışamadım. Gece yataktan kalkıp aynaya baktığımda korkuyorum" yanıtını vererek herkesi güldürdü. 

Muhabirlerin '2018 sizin için nasıl geçti?' sorusuna Avşar, "2018'de şehit haberlerinden dolayı çok ağladım" yanıtını verdi. 'Sizin bir vasiyetiniz var mı?' sorusuyla şaşıran Avşar, "O nereden çıktı? Evli değilim. Ben zaten gerekli yardım ve bağışlarımı yapıyorum. Bir tek kızım var, her şey ona kalacak" dedi.

"TARKAN KONUSUNU TEKRAR GÜNDEME GETİRMEK İSTEMİYORUM"

Geçmişte tartıştığı ve uzun süre gündemden düşmeyen Tarkan ile ilgili sorulara gerilen Avşar, "O konu hakkında konuşup tekrar gündem olmasını istemiyorum" diyerek soruları geçiştirdi. 

"SENEYE KİMSE FİLM YAPAMAYACAK"

Geceye Mahsun Kırmızıgül ise eşi Ece Binay ile birlikte katıldı. 'Mucize 2' filminin fragmanının ilk filme oranla daha çok izlendiğini söyleyen Kırmızıgül, "Ülkemizde birçok engelli insanımız var, bu film onlar için. Herkesin bir mucizeye ihtiyacı var" dedi. 

Faiz oranlarının çok yüksek olduğunu ve bunun film sektörü için kötü olduğunu söyleyen Mahsun Kırmızıgül, "Yılmaz Erdoğan’nın dediği çok doğru. Bu faiz oranları ile seneye kimse film yapamayacak" diyerek endişelerini dile getirdi. 

Öte yandan, 2 yıldır sahne almadığını belirten Mahsun Kırmızıgül, "Belki benim için de bir mucize olur. Dinleyicilerimi mahrum biırakmak istemiyorum. Tek konserlik değil, güzel bir şeyler yapmak istiyorum" diyerek salona giriş yaptı. HABERTÜRK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER