banner9

Horoz-Tavuk Polemiğine Tepki Yağdı

Didem Şahin, oğlu Lider’le birlikte olduğu iddia edilen İrem Derici hakkında ağır konuştu. Oğlu ile ünlü şarkıcıyı kastederek attığı “Horozumu saldım çayıra, tavuğu olan düşünsün” tweet’i çok tepki çekti.

Horoz-Tavuk Polemiğine Tepki Yağdı
Radyocu Rıza Esendemir’den üç ay önce boşanan İrem Derici’nin, bir süredir Selami-Didem Şahin çiftinin oğlu Lider ile görüştüğü iddia ediliyor. İkili bu konuda suskunluğunu korusa da önceki gün havalimanında çekilen fotoğrafları, gizli aşkı ortaya çıkardı.
 
 
Söz konusu gelişme üzerine gözler Selami Şahin ile eşine çevrildi. Ünlü sanatçı “Yok öyle bir şey” diyerek konuyu kapatmayı tercih ederken, Didem Şahin suskunluğunu Twitter’da bozdu: “Sorularınızın cevabı bende değil. Hiçbir konuda beni arayıp da soru sormayın. ‘Horozumu saldım çayıra, tavuğu olan düşünsün’ der, geçerim.”
 
 
Geri Adım Attı
 
Ancak cinsiyet ayrımcısı bu mesaj, sosyal medyada olay yarattı, Şahin’e “Hiç hoş olmadı bu, sizin de bir kız evladınız var”, “Bir kadının baska bir kadını tavuk olarak görmesi rezillik” benzeri tepkiler yağdı.
 
Bunun üzerine geri adım atan Didem Şahin, saatler sonra aynı mecrada şu mesajı paylaştı: “Çocuklarımın özellerine karışmam. Diğer taraftan iki yetişkin ve bekar insan dilediği gibi ilişki yaşayabilir. Sorularınızın muhatabı onlar. Yazdığım tweet’in çarpıtılması çok yanlış ve üzücü. Bir atasözü bu. Ben soruların muhatabı olmadığımı belirtmek istedim.”
 
Selami-Didem Şahin çiftinin 31 yaşındaki oğulları Lider, bir süredir ünlü şarkıcı İrem Derici ile birlikte.
 
Kaynak: Hürriyet
Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2016, 10:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER