'Hep Evliydim, Hep Sevgilim Vardı'

Kaya Çilingiroğlu, Emre Saygı’nın sosyal medya platformu Younow’dan canlı yayınlanan interaktif talk show programı “Hadi Be”ye konuk oldu. Çilingiroğlu, özel hayatı ve kızı Zehra’yla ilgili merak edilen soruları yanıtladı.

'Hep Evliydim, Hep Sevgilim Vardı'
Emre Saygı’nın “Hadi Be” programının son konuğu Kaya Çilingiroğlu oldu. Çilingiroğlu, kızı Zehra oyuncu olmak isterse, onu destekleyeceğini söyledi: “Zehra’nın oyuncu olmasını isterim ve bundan keyif alırım. Annesinin mesleği kadar güzel bir meslek mi var? Belki bundan 30 ya da 40 yıl önce sanatçıya iyi gözle bakılmazdı. Ama şimdi insanlar sanatçı olmak için can atıyor. Zehra oynadığı reklam filminde de çok başarılıydı. Annesinden çok daha iyiydi. Bunu annesine de söylüyorum. Annesinin oyunculuğunun tartışılacak bir tarafı yok. Ama Zehra’nın ilk tecrübesi olmasına rağmen çok doğal ve çok iyi oynadı. Kızımın ya sporcu ya da oyuncu olmasını isterim ve desteklerim. Bu ikisi dünyanın en güzel meslekleri. Seviliyorsun, sayılıyorsun. Her yerde hürmet görüyorsun. Üstüne bir de kamyon dolusu para alıyorsun.”
 
 
Hep Evliydim, Hep Sevgilim Vardı
 
Hayatında pişman olduğu şeyler yaptığını ve çapkın bir adam olmadığını belirten Kaya Çilingiroğlu, “Pişman olacak yüzlerce şey yaptım. Ama ben yaptım, ben yaşadım, ben tercih ettim. Geriye bunlar bana tecrübe olarak döndü. Bundan da hiçbir zaman rahatsızlık duymuyorum. Hep evliydim, hep sevgilim vardı. Uzun süreli ilişkilerim oldu” diye konuştu.
 
Kaynak: Hürriyet
Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2016, 09:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER