‘Hekimoğlu’ heyecanı!

Amerika’da NBC Universal şirketi tarafından hayata geçirilen, iki Altın Küre ödüllü House M.D.’nin Türkiye uyarlaması ‘Hekimoğlu’, Kanal D’de yayınlanacak. Amerika’da NBC Universal şirketi tarafından hayata geçirilen, iki Altın Küre ödüllü House M.D.’nin Türkiye uyarlaması ‘Hekimoğlu’, Kanal D’de yayınlanacak

‘Hekimoğlu’ heyecanı!

Yayınlandığı bütün ülkelerde reyting rekorları kıran ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan ‘House MD’ dizisi, ‘Hekimoğlu’ adıyla yakında Kanal D’de ekrana gelecek.

Dizi dünyasının unutulmaz karakteri ‘Dr. House’u Türkiye uyarlamasında Timuçin Esen canlandıracak. ‘Hekimoğlu’ dizisinin hastane ekibinde Okan Yalabık ve Ebru Özkan gibi deneyimli isimlerin yanı sıra Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz da rol alıyor.

Otorite karşıtı

Senaryo uyarlamasını Banu Kiremitçi Bozkurt’un yaptığı dizinin yönetmeni ise Hülya Gezer. Dizinin yapımcılığını bir Red Arrow Studios şirketi olan Karga Seven Pictures Türkiye’den Ömer Özgüner ve Ümmü Burhan üstleniyor. Dizide asosyal, huysuz, ukala ama aynı zamanda zekâsıyla hayranlık uyandıran bir doktor olan ‘Hekimoğlu’, hem otorite karşıtı hem de sorun giderici ve kurtarıcıdır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER