Hazer Amani, Sıla'nın evine yerleşti!

Ünlü şef Hazer Amani 5 yıllık evliliğini bitirdi. Amani boşandıktan sonra aşk yaşadığı iddia edilen ünlü şarkıcı Sıla'nın evine yerleşti.

Hazer Amani, Sıla'nın evine yerleşti!

Ünlü şarkıcı Sıla geçtiğimiz aylarda adını MasterChef yarışmasıyla duyuran şef Hazer Amani ile birlikte Beşiktaş’ta görüntülenmişti.

Otomobilin içinde sarmaş dolaş halleri dikkatlerden kaçmayan Sıla ve Hazer Amani patlayan flaşlara aldırmamış ve araç içerisinde uyumuştu.

Sıla'nın evine gittiği ve aşk yaşadığı iddia edilen ikiliden Amani, çıkan haberler sonrası Sıla ile bir proje hakkında konuşmak için bir araya geldiklerini söylemişti.

Amani Sıla'nın Nişantaşı'ndaki evine gittiği ve çıkan haberler üzerine eşiyle sorun yaşadığı iddialarını da yalanladı ve şu açıklamayı yaptı: "Sıla'nın evine gitmedim beni Bomonti'ye bıraktılar. Eşimle aramızda hiçbir problem yok. Sıla ile eşim arkadaş değiller."

2. Sayfa programının haberine göre, ünlü şef Hazer Amani eşi Deniz Mumcuoğlu ile boşandı.

İddiaya göre, çift Silivri’de görülen duruşmayla boşandı. 'Aramızda aşk yok, ben sadece önemli bir proje için Sıla ile bir araya geldim' diyen Amani, Sıla’nın evine yerleşti. Yeni bir aşka yelken açan çift birlikteliklerini gizli tutmaya çalışıyor.


 

Hürriyet

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2019, 16:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER