banner51

Hayatı 'Film' Oluyor

Muğla’nın Bodrum ilçesinde bulunan bir gece kulübünde sahne alan Haluk Levent, hayat hikayesini anlatan bir sinema filmi çekeceğini açıkladı.

Hayatı 'Film' Oluyor

Bodrum’da bulunan bir eğlence mekanında sahne alan Haluk Levent, sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayarak çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bayramı konserlerle geçirdiğini belirten Haluk Levent, son günlerde sanat dünyasında yaşanan polemiklere de değindi. Ekim ayında vizyona girecek olan Günce isimli sinema filminin galasını yapacağını ifade eden Haluk Levent, bu sinema filminde küçük bir rol aldığını da belirtti. Ünlü sanatçı Levent bir gün kendi haya hikayesini anlatan bir film çekeceğini belirterek, “Emin olun bir gün kendi filmimi çekeceğim. Üstelik Haluk Levent 1-2-3 şeklinde uluslararası boyutta ve seri bir film olacak. 25 yıllık serüvenimi anlatan en başından en sonuna başlı başına bir film. Bu projeyi ciddi anlamda hayata geçirmeyi düşünüyorum”dedi.

 
"BORÇLARIM İÇİN EFT VE HAVALE YAPIN"
Gündemden bir türlü düşmeyen borçları ile ilgili kendisine soru yönelten bir muhabire esprili bir şekilde cevap veren ünlü sanatçı, ’’Borçlarımı soracağına bir el at, eft yap, havale yap. Öyle güzel soruyu herkes sorar. Bir el atta bitirelim borçları, eft yap bana. Son zamanlarda polisler bana uğramaz oldu. Bir ara o kadar alışmıştık ki birbirimize, şimdi bu uzun ayrılık hepimiz için katlanılması zor bir hal aldı” dedi.
 
BARIN ÜSTÜNE ÇIKIP ŞARKI SÖYLEDİ
Basın mensuplarının sorularının ardından sahne alan Haluk Levent birbirinden güzel şarkılarını seslendirmeye başladı. şarkılarını hayranları ile birlikte hep bir ağızdan seslendiren ünlü sanatçı, bir ara hızını alamayarak barın üstüne çıktı. bir müddet barın üstünde şarkılarını seslendiren sanatçı mekan içini gezip hayranları ile bol bol fotoğraf çektirdi. Yaklaşık 3 saat boyunca sahnede kalan ünlü sanatçı hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2013, 09:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER