Hatice ve Muammer Ketenci arasında gerilim artıyor!

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren şarkıcı Hatice, geçtiğimiz günlerde bir defilede podyuma çıkmış ve kalçasını göstererek olay yaratmıştı

Hatice ve Muammer Ketenci arasında gerilim artıyor!

Hatice hakkında iki dava açılırken, Hatice'yi podyuma çıkaran Muammer Ketenci de "bu hareketi yapacağından haberim yoktu" demişti. Hatice ise, "Ketenci'nin haberi vardı" sözleriyle polemiği sürdürdü.

Hatice'yi defilesinde podyuma çıkaran Muammer Ketenci sessizliğini Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına bozdu.

Ketenci şu açıklamayı yaptı: Hatice kıyafeti açmak istediği söyledi, 'Seni öldürürüm, sakın' dedim. Hatice'ye asla izin vermedim. Ben resmen kullanıldım. Yazıklar olsun. Hatice'nin yaptığı üçkağıtçılık. Elbiseye 20 bin TL veren oldu. Sezon sonu satarım dedi. Hatice'yi bir daha asla defileye çıkarmam.

Bana 'sakın röportaj verme Muammer bizim üzerimizden prim yapıyorlar' dedi. Sonra bir baktım Hatice röportaj vermiş ve beni yalancı çıkarmaya çalışıyor.

Muammer Kentenci'nin açıklamalarının ardından Hatice; 'Mahalle polemiğine girmek istemiyorum. Madem öyle bu elbiseyi neden iş yerinin vitrinine astın' sözleriyle kendini savundu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER