Hande Yener'den Yeni Hamle

Hande Yener, Levent'teki bir stüdyodan çıkarken görüntülendi. Şarkıcı, Seren Serengil ile aralarında yaşanan polimik hakkında sorulan soruları yanıtladı.

Hande Yener'den Yeni Hamle

Dün stüdyo çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtlayan Hande Yener, Seren Serengil ile yaşadıkları polimik hakkında açıklamada bulundu.

"BU KAVGA MAHKEMEDE BİTER!"

Hande Yener “Bunları reklam için yaptığınız söyleniyor, ne diyorsunuz?” sorusuna “Ne reklamı, bu kavga mahkemede biter, o kimi dava ediyor. Paylaşımlar Google’da var. Ben de dava açıyorum tabii ki. Sonra sakın uzlaşma istemesin sakın! Bu iddialarının arkasında dursun" dedi.

TARTIŞMA NASIL BAŞLADI?

seren Serengil'in sunduğu programdaki yorumlara sinirlenen Hande Yener, Instagram hikayeler bölümünde skandal bir paylaşımla cevap verdi. Hande Yener Instagram profilinde Seren Serengil'in üstsüz bir fotoğrafını yayınlayarak "Aa serenmetreye bakıyor, yine göremiyor" notunu ekledi. eren Serengil, sunuculuğunu üstlendiği Duymayan Kalmasın'da o paylaşıma şu sözlerle yanıt verdi; "Bir cevap gelseydi ağır bilse olsaydı başımın üstüne yeri vardı. Bunu koyarak bir kadının bir kadına yapabileceği en kötü şiddeti yaptı."

Hande Yener ile Seren Serengil arasında sosyal medya üzerinden yaşanan gerilim, akabindeki tartışmayı alevlendirdi. Tartışmanın başladığı hesaplar üzerinden birbirlerine sert imalarda bulunan Hande Yener ve Seren Serengil arasındaki atışma sürerken, gerilimin Serengil'in sunduğu magazin programında, Telifmetre araştırmasında Hande Yener'in ilk sırada çıkmasına inanmaması ve 'bunu araştıracağım' demesi ile ortaya çıktığı öğrenildi.

Kaynak: Mynet

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2017, 12:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER