Hande Yener; 'Saçmalık'

Hande Yener, bir barda kavga edip başına bardak fırlattığı iddia edilen eski sevgilisi Ozan Öğüt’le Beyoğlu sokaklarında el ele görüntülendi.

Hande Yener; 'Saçmalık'
Hande Yener, önceki akşam adının aşk dedikodularına karıştığı Berksan, yakın arkadaşı Metin Arolat ve işletmeci Ataberk Oral’la yemek yedi. Etiler Teppanyaki Alaturka Restoran’daki yemeğin ardından grup hep beraber mekandan ayrıldı. Bir önceki gece gittiği barda eski sevgilisi Ozan Öğüt’le karşılaştığı ve onun başına bardak fırlattığı iddia edilen Yener, konuyla ilgili sorulara “Saçmalık” diyerek karşılık verdi. 
 
Ünlü şarkıcı, birkaç saat sonra ise bu kez Beyoğlu’nda ve Öğüt’le el ele objektife takıldı. Çift, bir anda karşılarında habercileri görünce ne yapacağını şaşırdı. Yener, telaşla Öğüt’ün elini bırakıp uzaklaşırken, yanındaki bir başka kız arkadaşı genç adamın koluna girerek habercileri şaşırtmaya çalıştı. Ünlü şarkıcı, ilişkiyle ilgili hiçbir soruya yanıt vermeden uzaklaştı. Ancak ilerleyen dakikalarda çift birkaç sokak ileride yine sarmaş dolaş objektife yansıdı. Bunun üzerine çift yoldan çevirdikleri bir taksiyi durdurarak oradan uzaklaştı.
 
 
Kaynak: Hürriyet
Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2014, 13:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER