Haluk Levent, Hilltown Karşıyaka'da konser verdi

Hilltown Karşıyaka AVM, açılış konserinde Türkiye’nin en sevilen sanatçılarından muhteşem ses Haluk Levent’i konuk etti

Haluk Levent, Hilltown Karşıyaka'da konser verdi

Zirve yapan şarkılarını İzmirliler için seslendiren Haluk Levent sesi kadar kalbinin de ne kadar büyük olduğunu gösterdi. Ünlü sanatçı konserin tüm gelirini Nusaybin’de bir patlamada evleri hasar gören ve aileleri ile birlikte Mardin’de bir otele yerleştirilen ailelerin konaklama masraflarına bağışladı. Haluk Levent Mardin Valiliği ile görüşerek evlerindeki hasar sebebiyle mağdur olan 100 aileyi bir otele yerleştirdiklerini söyledi. Ünlü sanatçı kendisi ile birlikte Hilltown Karşıyaka AVM’nin de aynı duyarlılığı gösterdiğini belirterek desteklerinden dolayı Hilltown Karşıyaka AVM yönetimine teşekkür etti. 

Karşıyaka’da birbirinden çok sevilen şarkılarıyla binlerce hayranına müzik ziyafeti sunan Haluk Levent muhteşem sahne performansı ile sevenlerinden tam not aldı. Adeta yerinde duramayan Haluk Levent zaman zaman hayranlarının yanına giderek onlarla hasret giderdi. Hilltown Karşıyaka’da gerçekleştiren ilk konsere binlerce İzmirli katıldı. Yoğun ilgi gören konserde Haluk Levent hayranları muhteşem bir koro oluşturdu.

Binlerce Haluk Levent hayranı ünlü sanatçıyı görebilmek için adeta birbiri ile yarıştı. Sabahın erken saatlerinden itibaren yerlerini alan hayranları, ünlü sanatçı ile muhteşem konserinde hasret gidermenin keyfini yaşadı. Işıl ışıl bir ortam, müthiş bir sahne ve Haluk Levent’in enerjisi birleşince Hilltown Karşıyaka’da coşku zirveye taşındı. Haluk Levent unutulmayacak konserini binlerce İzmirlinin eşlik ettiği İzmir Marşı ile bitirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER