Haldun Dormen'den iyi haberi Çağlar İşgören verdi

Duayen sanatçı Haldun Dormen, uyluk kemiği kırığı sebebiyle hastaneye kaldırılıp, bir ameliyat geçirmişti

Haldun Dormen'den iyi haberi Çağlar İşgören verdi

Dün taburcu olan Haldun Dormen, iyi haberi sosyal medya hesabından paylaşarak; "Taburcu oldum evimdeyim. Bu süreci başarılı şekilde atlatmamı sağlayan Çapa Tıp Fakültesi’ne ve en başta doktorum Prof.Dr.Uluğ Eldegez, ilk müdaheleyi yapan Op.Dr.Kaan Gök, Doç.Dr.Mehmet Büget, Dr. Doğan Kıral, ameliyatımın çok başarılı geçmesini sağlayan başta Prof. Dr. Mehmet Aşık, Doç.Dr. Ali Erşen, Op. Dr. Yavuz Sağlam, Dr. Alper Şükrü Kendirici ve ekibine sonsuz teşekkürler. İyi dilekleriyle yanımda olan, arayıp soran dostlarım iyiki varsınız" dedi.

Sahne Tozu Tiyatrosu Kurucusu Çağlar İşgören de usta sanatçı Haldun Dormen ile görüşüp sağlık durumu hakkında bilgi alan isimlerin başında geldi.

"HAYAT ENERJİSİ VE GÜCÜ HER ŞEYE YETER"

Çağlar İşgören: "Haldun hocanın düştüğünü öğrendiğimde çok telaşlandım. Aynı akşam Haldun hocamla konuşup sesini duyunca içim rahatladı ve çok mutlu oldum. Sesi her zamanki gibi enerjik ve iyi geliyordu. Bir an önce iyileşip sahnelere dönmek istediğini söyledi.
Düştüğünde uyluk kemiğinde oluşan kırıktan dolayı kapalı ameliyat yaptılar. Haldun hocanın sevenlerini saymak mümkün değil, ameliyattan sonra birçok dostu, sanatçı arkadaşları ve Kemal Kılıçdaroğlu da Haldun hocayı ziyaret etmiş. Şu anda taburcu oldu ve hayat enerjisi, gücü sayesinde sahnelerde göreceğimize eminim" dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2019, 12:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER