Hadise patladı: Bir dakika dans etmişim, bu mu kötü?

Hadise, dans ettiği video’suyla çocuklara kötü örnek olduğu yorumlarına, “Dizilerde tecavüz ve şiddet sahneleri var. Sevdiğim şarkıyla bir dakika dans etmişim, bu mu kötü örnek?” dedi.

Hadise patladı: Bir dakika dans etmişim, bu mu kötü?

Hadise, son dönemde hakkında çıkan tüm iddialara yanıt verdi. Şarkıcı, dans ettiği video’sunu sosyal medyadan paylaştığı için çocuklara kötü örnek olduğu eleştirilerine, “Dizilerde tecavüz ve şiddet sahneleri var. Projelerde kadınlar öldürülüyor, bir şey denmiyor. Sevdiğim şarkıyla bir dakika dans etmişim, bu mu kötü örnek?” diyerek, kendisini savundu.Hadise, son dönemde hakkında çıkan tüm iddialara yanıt verdi.

'Projelerde kadınlar öldürülüyor'

Şarkıcı, dans ettiği video’sunu sosyal medyadan paylaştığı için çocuklara kötü örnek olduğu eleştirilerine, “Dizilerde tecavüz ve şiddet sahneleri var. Projelerde kadınlar öldürülüyor, bir şey denmiyor. Sevdiğim şarkıyla bir dakika dans etmişim, bu mu kötü örnek?” diyerek, kendisini savundu.

'Öyle bir iz bırakmışız ki'

Harbiye Açıkhava’da verdiği konserinde, “Mekanın sahibi geri geldi” sözleri de eleştirilen Hadise, “Öyle bir iz bırakmışız ki, birileri çekememiş. Bir geceyle böyle imza attıysak, seneye tarihe adımı yazdırırım” diye konuştu. Şarkıcı, 10 milyon takipçisi olduğu Instagram’da, sahte takipçi satın aldığı iddialarına ise, “Allah şahidim, hiç yapmadım” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER