Hadise İntikam mı Alıyor?

Hadise, kendisine uyguladığı zayıflama programı yüzünden kavgalı olduğu Şeyda Coşkun’un eski sevgilisi Ozan Çelik’le görüşmeye başladı. Bu gelişme, “intikam aşkı” dedikodularını beraberinde getirdi.

Hadise İntikam mı Alıyor?
Hadise, geçtiğimiz yıl kendisini 67 kilodan 54 kiloya düşüren Şeyda Coşkun’a savaş açmış, ünlü yaşam koçunun sağlıksız bir rejim uygulattığını ileri sürmüştü. Coşkun’la çalışmayı bıraktıktan sonra “Bana yanlış diyet yaptırdı, bu yüzden vücudumda deformasyon oluştu” diyen ünlü şarkıcının bu sert sözleri karşılıksız kalmadı. Coşkun “Zayıflayınca Twitter hesabına bikinili fotoğraflarını koymuştu, memnun olmayan birinin bunu yapacağını sanmıyorum. Onunla çalıştım bitti, sıradan bir müşterimdi” dedi.
 
Bu söz düellosuna uzun süre devam eden ikilinin adları şimdi çok farklı bir sebeple aynı haberde geçiyor. Hadise, Şeyda Coşkun’un eski sevgilisi İzmirli işadamı Ozan Çelik’le görüşmeye başladı. Çift, önceki akşam yine bir aradaydı; önce Ulus Sunset’te baş başa yemek yediler, ardından Albüm adlı gece kulübüne giderek geç saatlere kadar eğlendiler. Mekana tek başına girip Çelik’le içeride buluşan şarkıcı, çıkışta yine yalnızdı. Ancak oradan Çelik’in korumalarına ait araçla uzaklaştı. “İntikam aşkı” şeklinde yorumlanan sürpriz beraberlikle ilgili sorulara ne Hadise, ne de ondan birkaç dakika sonra Albüm’den ayrılan Çelik yanıt verdi.
 
 
 
Kaynak: Hürriyet
Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2013, 10:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER