banner51

Hadise: Her kıyafeti herkes beğenmek zorunda değil

Hadise, adının aşk dedikodularına karıştığı Beyazıt Öztürk, Pantene Altın Kelebek töreninde giydiği kıyafeti eleştiren Cem Yılmaz ve annesinin intihara teşebbüsünü basına açıkladığı için küs olduğu Nur Yerlitaş’la ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Hadise: Her kıyafeti herkes beğenmek zorunda değil

ARAMIZDA AŞK YOK

Beyazıt Öztürk: Yıllardır beni Murat’la (Boz) yazıyorsunuz. Beyaz gelince onu bir kenara attınız. Aramızda aşk yok. Olsaydı söylerdim.

Beyaz’a saygım sonsuz. Onu çok seviyorum. Yıllardır hepimizin hayatında olan bir figür. Aynı projede yer aldığım bir arkadaşım sadece.

CEM BENİ EĞLENDİRDİ

Cem Yılmaz: Her kıyafeti herkes beğenmek zorunda değil. Saygımız sonsuz. Cem’in yorumları gücüme gitse asla gülmez ve alkışlamazdım. Çok eğlendim. Şu hayatta biraz rahat olmak lazım. Her şeyi çok ciddiye almamalı insan.

ANCAK ÖYLE AFFEDERİM'

Nur Yerlitaş: Kendisini tanımıyorum, sadece bir iki defa karşılaştım. Kaldı ki benim özelimi kimse canlı yayında anlatamaz. Nasıl ki canlı yayına bağlanıp benim özelimi Türkiye’ye anlattı, aynı şekilde canlı yayına bağlanıp tüm Türkiye önünde özür dilerse affederim.

AİLEMLE GÖRÜŞÜYORUM

Annesi Gülnihal Açıkgöz’ün yaşadığı zor günlerden sonra kardeşleriyle arası açılan Hadise, o konuyla ilgili de konuştu...

“2018 benim için zor bir süreçti ama 2019’da her şey çok daha güzel olacak. Ailemle görüşüyorum. Annemin durumu da iyi, artık Türkiye’de değil.” 

Hürriyet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER