Haber Sayesinde Barıştılar!

Gizli saklı yürüttükleri ilişkiyi kısa süre önce noktalayan şarkıcı Ziynet Sali ile Galatasaraylı futbolcu Hamit Altıntop, önceki gün Hürriyet’te çıkan aşk haberiyle barıştı.

Haber Sayesinde Barıştılar!
Yakın çevrelerinden edinilen bilgiye göre; Sali ve Altıntop’un ilişkisi, geçtiğimiz yılın kasım ayında başladı. Sali’yi gittiği spor merkezinde görüp beğenen ve ortak spor hocalarından cep telefonunu alan Altıntop, ünlü şarkıcıyı arayıp kendisiyle tanışmak istediğini söyledi.
O sırada yurtdışında olan Sali ile Altıntop, iki hafta kadar telefonla görüştü. Şarkıcı Türkiye’ye döner dönmez de ilişkileri başladı.
Sevgililer, aşklarını gizlemek için büyük çaba sarf etti, ancak Hamit Altıntop’un yaşadığı sakatlıkla birlikte ilişkileri de sekteye uğradı. Bir süredir görüşmeyen ikilinin aşk yaşadığı haberi, önceki gün Hürriyet’te yayınlandı.
Sali’nin “Hamit, çok iyi bir insan. Onunla beraberliğimizin sürmesini çok istiyordum. Denedik ama olmadı” açıklamasını okuyan Altıntop, ünlü şarkıcıyı aradı ve sevgililer yeniden bir araya geldi.
 
 
 
Kaynak: Hürriyet
Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2013, 09:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER