'Gündeş'le Samimiyetim Yok'

Ebru Gündeş 17 Aralık rüşvet yolsuzluğu nedeniyle tutuklanıp 28 Şubat'ta serbest bırakılan eşi Rezza Zarrab'dan dolayı 31 Aralık'ta, Kıbrıs'taki yılbaşı programını iptal etmişti.

'Gündeş'le Samimiyetim Yok'
Yerine Muazzez Ersoy sahne almıştı. Muazzez Ersoy '2. Sayfa'da "Ebru Gündeş yerine sahneye çıkmanız sonrasında bir sıkıntı yarattı mı?" sorusuna ilk kez canlı yayında cevap verdi.
 
Muazzez Ersoy: "Ebru Gündeş ile bir samimiyetim yok. Seyirci anlamında da bir sıkıntı yaşamadım. Açıkçası bu iş bana bir polemik ya da sıkıntı olarak döner mi diye düşündüm. Menajerim Fazıl ile danışmanım Sertip'e 'Bakın sıkıntı olmasın sakın' diye uyarıda bulundum.
 
"Bu hassas bir konu. Otelin tercihi sizden yana oldu' dediler. Başkasının yerine çıkmak prensibim değil, ama sonunda ikna oldum. Sahnede Ebru Gündeş'den hiç söz etmedim.'Geçmiş olsun' demedim. Seyirci de bunu sormadı."
 
Muazzez Ersoy "Ebru Gündeş 4 Haziran'da sahneye dönüyor. Siz olsaydınız ne yapardınız? Sizce Ebru Gündeş'in kariyeri bu olaydan etkilenir mi?" sorularına da şu cevabı verdi:
 
"Gerçekten zor bir durum. Kariyerinin etkilenip etkilenmeyeceğini bilemem."
 
"Bu konuda bir empati de yapmadım. Ben ne yapardım bilemem. Yaşamadan bilinmez ki. Allah yaşatmasın."
 
Kaynak: Hürriyet
Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2014, 15:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER