Gülşen'in İzmir Sevgisi

İzmir Kültürpark’ta hayranlarıyla buluşan Gülşen, İzmirlileri ve İzmir’i çok sevdiğini yaşlanınca bu kente yerleşeceğini söyledi.

Gülşen'in İzmir Sevgisi
82'nci Uluslararası İzmir Fuarı kapsamında İZFAŞ tarafından Tansaş sponsorluğunda gerçekleşen Çim Konserleri’nin çarşamba günkü konuğu Gülşen oldu. Konseri izlemek isteyen binlerce hayranı, akşam saatlerinde konser alanında toplanarak boş yer bırakmadı. “Yatcaz Kalkcaz Ordayım” ile programa başlayan ve dansçılarıyla birlikte renkli bir geceye imza atan Gülşen, İzmir’i ve İzmirlileri çok sevdiğini belirterek yaşlandığında İzmir’e yerleşeceğini söyledi. 
 
Gecenin başında güzel sözlerle gönülleri fetheden ve “İzmir’in yeri benim için ayrıdır. Bugün sabaha kadar sizler için şarkı söyleyebilirim” diyen Gülşen’in konseri 1.5 saat sürdü. 
 
Eğlenceli geçen konserin ilerleyen dakikalarında kız kardeşini fuar içerisinde kaybeden Şefika Uzmer isimli bir vatandaşın, Gülşen’in ekibine derdini anlatarak kayıp anonsu yaptırma çabaları sonuç vermedi. Kayıp olan ve panik atak rahatsızlığı bulunan kardeşi Hülya Uzmer’e ulaşabilmek için yarım saat boyunca Gülşen’in teknik ekibi ve asistanıyla görüşüp dil döken Şefika Uzmer'in isteği yerine gelmedi. 
 
 
 
Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2013, 14:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER