Gülizar'ın Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Çağan Irmak'ın yazıp yönettiği, Kanal D'nin iddialı dizisi Gülizar'ın oyuncu kadrosu belli oldu.

Gülizar'ın Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

O3 Medya imzasıyla yayın hayatına başlamak için geri sayımda olan dizide, şarkı söylemekten asla vazgeçmeyen Gülizar’ın ve başarılı veteriner hekim Murat’ın hayatlarının beklenmedik şekilde kesişmesi ekrana aktarılacak.

GÜÇLÜ OYUNCU KADROSU
Başarılı yönetmen Çağan Irmak'ın yazıp yönettiği dizide, başrolleri Farah Zeynep Abdullah, Berk Cankat, Berk Erçel, Ebru Cündübeyoğlu, Berkay Ateş, Zuhal Gencer Erkaya, Şerif Sezer, Goncagül Sunar ve Osman Alkaş'ın paylaşacak. Gülizar dizisinde ayrıca, Sevtap Özaltun, Mahperi Mertoğlu, Ayşe Tunaboylu, Gonca Cilasun, Emre Taşkıran, Pelin Abay, Sinem Yener, Feriha Eyüboğlu ve Baran Can Eraslan da yer alacak.

GÜLİZAR'IN KONUSU NEDİR?

Gülizar ve başarılı veteriner hekim Murat, farklı yönlere hareket etmek üzere olan iki ayrı treni beklerken yaşamları asırlık bir çiftlikte kesişecek iki gençtir. Gülizar dünya yıkılsa şarkı söylemekten vazgeçmeyecek, Murat kıyamet kopsa o kızı o aleme yar etmeyecektir. Üstelik Gülizar düne kadar varlığını bilmediği bir ailenin ve dev süt ürünleri imparatorluğunun varisidir, Murat ise Gülizar’ın üvey kız kardeşi ile 16 yaşından beri sözlüdür ve çiftliğin belkemiğidir.

Bu sevda çiftlikteki herkesin, büyükbaş ve küçükbaş hayvanların, yıllanan peynirlerin, saf tereyağların ve berrak derelerin ve yemyeşil çayırların bile huzurunu kaçıracaktır.

Kaynak: Mynet

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2017, 11:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER