Gizem Karaca ilk kez konuştu!

'Uyuşturucu madde ticareti yapmak' suçundan 4 yıl 2 ay hapis cezası kararı verilen oyuncu Gizem Karaca, "Suçsuzluğum ortaya çıkacak" şeklinde konuştu

Gizem Karaca ilk kez konuştu!

Gizem Karaca: “Suçsuzluğum ortaya çıkacak!”'Uyuşturucu madde ticareti yapmak' suçundan 4 yıl 2 ay hapis cezası kararı verilen oyuncu Gizem Karaca, "Suçsuzluğum ortaya çıkacak" şeklinde konuştu.Magazin - 29.05.2018 13:012011'de Miss Turkey'de ikinci olan, ardından oyunculuğa adım atan Gizem Karaca, uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan 4 yıl 2 ay hapis cezası aldı. Karaca, uyuşturucu davasıyla ilgili açıklama yaptı.

Hapis cezasına çarptırılan 25 yaşındaki Gizem Karaca, "Mutlu bir insanım. Biraz Pollyannacı’yım belki. Her şeyden keyif almaya bakıyorum. Çok şükür şu an işimde ve hayatımda mutluyum. Keyfimi bozacak bir şey yok. İnsanlara da yansıttığım o" sözlerini dile getirdi. Karaca, hapis cezasıyla ilgili olarak ise, " Türk adaletine güveniyorum, bu dosyayla ilgili suçsuzluğum ortaya çıkacak. Devam eden bir yargılamada konuşmam doğru olmaz, zira benim bile bilmediğim, dosyada olmayan şeyler basında çıkıyor, ben de oradan takip ediyorum" dedi. 

Kaynak: Gecce.com 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER