Geceye Deniz Akkaya Damga Vurdu

Magazin haberleriyle dikkat çeken internet sitesi ayakligazete.com, bu yıl 6’ncı kez “en”leri belirledi. 6. Ayaklı Gazete TV Yıldızları Ödül Töreni, önceki akşam Shangri-La Bosphorus İstanbul’da gerçekleşti.

Geceye Deniz Akkaya Damga Vurdu

Magazin haberleriyle dikkat çeken internet sitesi ayakligazete.com, bu yıl 6’ncı kez “en”leri belirledi. 6. Ayaklı Gazete TV Yıldızları Ödül Töreni, önceki akşam Shangri-La Bosphorus İstanbul’da gerçekleşti. Süleyman Ekşi İnşaat sponsorluğunda düzenlenen gecenin sunuculuğunu Deniz Akkaya ve Cenk Eren üstlendi. Geceye birçok ünlü isim de akın etti. Farklı kategorilerde belirlenen ödüller, sahiplerine dağıtıldı.

“Aşinayız” şarkısında düet yapan Oğuzhan Koç ile Murat Dalkılıç, “yılın en iyi düeti” ödülünü aldı. “Ödül almak her zaman iyi bir motivasyon” diyen Dalkılıç ile Koç’a ödülle birlikte poz verirken yakın dostları Eser Yenenler ile İbrahim Büyükak da eşlik etti.

Sizin dostunuz var mı?

Ebru Yaşar’la Demet Akalın arasındaki polemik kızıştı.Ebru Yaşar, Demet Akalın’ın Bostancı Gösteri Merkezi’nde verdiği konserde Nur Yerlitaş ve Işıl Reçber’in herkesin arasında sigara içtiğini ve Işıl Reçber’in Hermes çantasının sahnenin ortasına sürüklendiğini Akşam gazetesindeki köşesinde yazmıştı. Demet Akalın sosyal medyadan “Ne sahneye yuvarlanan bir çanta ne de gelenlerin bunları yalan yanlış anlatması var” yanıtını vermişti. Törene katılan Ebru Yaşar polemikle ilgili, “Magazin işinin ne kadar zor olduğunu anladım, sizin dostunuz var mı? Çok zor bir iş ama ben gerçekleri yazmaya devam edeceğim” dedi.

İkinci bebeğine hamile olan Buse Terim, “en iyi Youtuber” seçildi.

Serenay Sarıkaya, “Fi” dizisindeki performansıyla “en iyi kadın oyuncu” ödülünü aldı. Oyuncu, gece için 1 buçuk saatte hazırlandığını söyledi.

“Kim Milyoner Olmak İster” yarışmasıyla “yılın en iyi yarışma programı” ödülü alan görülen Murat Yıldırım, “Bu ödülü büyük usta Kenan Işık için alıyorum” dedi.

“Yılın en iyi pop kadın sanatçısı” ve “yılın en iyi albümü” olmak üzere iki ödül alan Hande Yener, rahatsızlığı nedeniyle hastaneye gittikten sonra törene geldiğini söyledi.

“Yılın en iyi asker dizisi” seçilen “Söz”ün ödülünü almaya dizinin oyuncuları ile yapımcılarından Burak Sağyaşar birlikte katıldı.

Törenin sunucusu Deniz Akkaya geceye damga vurdu. Akkaya derin yırtmaçlı elbisesiyle gecenin en şık isimlerindendi.

“Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”ın ödülünü Ozan Akbaba aldı.

Geceye katılanlar arasında Nazlı Çelik'te vardı.

Berkay Şahin - Özlem Şahin

Kaynak: Hürriyet

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2017, 09:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER