Gecenin Sürprizi Beren ve Kenan

Reyting rekorları kıran 'Fatmagül’ün Suçu Ne' dizisinin sezon finalini, Çeşme Alaçatı’daki restoranda seyreden oyuncular ve set ekibi, başarılarını gecenin ilerleyen saatlerine kadar kutladı. Gecenin bir diğer sürprizi ise birbirlerinden hiç ayrılmayan Beren Saat ve sevgilisi popçu Kenan Doğulu oldu.

Gecenin Sürprizi Beren ve Kenan

 

Başladığı günden bu yana reyting rekorları kıran dizisi 'Fatmagül’ün Suçu Ne' sezon finaliyle yaz tatiline girdi. Başarının mimarları ünlü oyuncular ve set ekibi ise son bölümü Alaçatı’da bir restoran içinde kurdukları platformdan hep birlikte seyretti. Beren Saat, Engin Akyürek, Sumru Yavrucuk, Buğra Gürsoy, Musa Uzunlar, Fırat Çelik, Engin Öztürk, Esra Dermancıoğlu, Kaan Taşaner, Seda Güven ile 'Kuzey ve Güney' adlı dizinin yakışıklı oyuncusu Ali Yörenç geceye katılan isimler arasında yeraldı. 
 
Başrol oyuncusu Beren Saat, geceye sevgilisi ünlü popçu Kenan Doğulu’nun kullandığı araçla geldi. Doğulu, sevgilisini bir an olsun yanlız bırakmadı. 
 
Öncelikle yemek yiyen konuklar bir yandan da dizinin son bölümünü seyretti. Dizi bitiminde alkışın koptuğu gece yerini partiye bıraktı. Üç saat süren partide bol bol Kenan Doğulu’nun şarkıları çalındı. Basın mensuplarının içeri alınmadığı parti sonunda Beren Saat ve Kenan Doğulu elele çıktıkları restorandan araçlarına binerek konuşmadan hızla uzaklaştı.

 

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2012, 12:15
YORUM EKLE

banner47