Futbolcular Çapkınlık Turunda

Bir süredir Tuvana Türkay’la flörtleşen Fenerbahçeli Alper Potuk, güzel oyuncunun dizi çekimleri için Hatay’a gitmesini fırsat bilip çıktığı çapkınlık turunda oyuncu-şarkıcı Ayşe Akın’la görüntülendi.

Futbolcular Çapkınlık Turunda
HT Magazin'den Nuri Altuntaş'ın haberine göre geçtiğimiz günlerde Tuvana Türkay’la görüntülenen Fenerbahçeli Alper Potuk, yeni dizisinin çekimleri için Hatay’da olan oyuncunun yokluğunda çapkınlıkta yakalandı.
 
Ünlü futbolcu, takım arkadaşı Salih Uçan’la Asmalımescit’te eğlendi. İki futbolcu, kendilerini markaja alan 5 güzelle yakınlaştı.
 
 
İlerleyen saatlerde Potuk’un yanına, 2004-2010 yılları arasında Fenerbahçe’de top koşturan Önder Turacı’nın eski eşi Ayşe Akın geldi.
 
Boşandıktan sonra oyuncu Murat Han ve popçu Sinan Akçıl’la aşk yaşayan Akın, yıldız futbolcuyla samimi şekilde eğlendi. Kendilerini dansın ritmine bırakan ikili, çevredekilere aldırış etmeden sarmaş dolaş dans etti.
 
 
Mekândan ilk olarak arkadaşlarıyla birlikte Ayşe Akın ayrıldı. Potuk ve Uçan’ın çıkışı sırasında ise görevliler, görüntü alınmasını engellemek için adeta etten duvar ördü.
 
 
Ayşe Akın Kimdir? (Ayshe Akın)
 
Belçika doğumlu Ayşe Akın, 'Muhteşem Yüzyıl' ve 'Güllerin Savaşı' dizileriyle izleyivi karşısına çıktı. Yurtdışında Ayshe adını kullanan oyuncu, sahne çalışmalarına da ağırlık verdi. Önder Turacı'dan boşandıktan sonra bir dönem Murat Han ile birlikte olan Ayşe Akın bu ilişkisinde de mutluluğu bulamadı. 
Sinan Akçıl ile Ebru Şallı'nın ayrılık nedeni olarak gösterilen Ayşe Akın 1993 doğumlu. 
 
Kaynak: Hürriyet
Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2017, 11:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER