banner51

Filmin Değil Fragmanın Galası!

Muğla’nın Bodrum ilçesinde üçüncüsü düzenlenen Türk Filmleri Haftası’nın ilk konuğu Özcan Deniz oldu.

Filmin Değil Fragmanın Galası!

Cinemarine Sinemaları’nın bu yıl 3.’cüsünü düzenlediği ve 11 filmin yönetmeni ile beraber katılacağı Türk Filmleri Haftasının ilk konuğu, şarkıcı yönetmen ve oyuncu Özcan Deniz oldu. Yakında vizyona girecek olan Su ve Ateş isimli filmin fragmanını ilk kez Bodrum’da yayınlayan ünlü sanatçı film oyuncuları ile birlikte 3. Türk Filmleri Haftasına katıldı. Filmin yönetmenliğini üstlenen ve senaryosunu yazan Deniz, Su ve Ateş filminin fragmanını sinemaseverlerle birlikte izledi. Film hakkında merak edilen soruları yanıtlayan Deniz, soru ve cevap şeklinde geçen kısa söyleşinin ardından hayranlarıyla bir araya geldi.

 
Kutladı
 
Fragman gösteriminin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Özcan Deniz, ’Su ve Ateş’ filminin fragmanını ilk kez Bodrum’da yayınladığına dikkat çekerek, “Bodrum, bence çok güzel bir plato hem tarihi var hem çevresi çok zengin. Az emsali bulunan güzellikte bir yer. Eskisi gibi yazlık bir mekan olmaktan çıktı ve yılın her hali yaşanacak bir mekan haline geldi. Böyle bir oluşuma start veren herkesi yürekten kutluyorum. İnşallah bir hafta değil bu etkinlik bir festival halini alır. Daha çok sanatçı arkadaşımızla birlikte geliriz" dedi.
 
Öte yandan Yeşilçam’ın unutulmaz isimlerinden Nuri Alçı ve Mahmut Hekimoğlu da Türk Filmleri Haftası’na katılarak hayranlarıyla bir araya geldi.
Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2013, 12:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER