'Fetiş' Temalı Pirelli Takvimi!

Dün Milano'da yer alan Pirelli modern sanat mekanı Hangar Bicocca'da tanıtılan takvimde 12 model yer alıyor. 'Fetiş' temalı takvimin bu yılki modelleri arasında hem dünyanın en iyileri hem de yeni tanınmaya başlayan isimler var.

2015 Takvim Kızları adlı Pirelli takviminde yer alan 12 modelin isimleri şöyle: Amerikalı Gigi Hadid, Candice Huffine, Carolyn Murphy, Cameron Russell, Brezilyalı Isabeli Fontana, Adriana Lima, Raquel Zimmermann, İngiltere'den Karen Elson, Porto Rikolu Joan Small, Rus Natalia Vodianova, Sasha Luss ve Anna Ewers.
 
Dünyanın en büyük moda fotoğrafçısı Steven Meisel'ın çektiği fotoğraflardan oluşan takvimde, 12 karede 12 ay ve kapak ayrı olacak şekilde kadınlar merkeze yerleştirilmiş görünüyor. Çekimlere Vogue Fransa'nın eski editörü Carine Roitfeld'in önderliğindeki stil ekibi ve dünyanın en iyi makyaj sanatçılarından biri olan Pat McGrath da dahil oldu.
 
Takvimin en büyük sürprizi, büyük beden modeli olarak tanınan Candice Huffine.
44 beden olan model, takvim için siyah deri kostümler giyerek poz verdi. İngiliz Telegraph gazetesine verdiği röportajda Huffine, "Vücudunuzu severseniz soyunmanız sorun olmaz" dedi.
 
Candice Huffine'den önce 1998 yılında da büyük beden model Sophie Dahl takvim için poz vermişti. Ancak o dönemde sıfır beden mankenler şimdiki kadar revaçta olmadığı için Dahl'ın pozları Huffine'inki kadar olay yaratmamıştı.
 
2015 Takvimi, 21 Kasım 2014 ve 19 Şubat 2015 tarihleri arasında Milano'da düzenlenecek "The Call Collezione Pirelli" sergisinin açılmasından birkaç gün önce yayımlanacak.
 
İşte, ay ay 2015 Pirelli takvim pozları...
 
Ocak - Adriana Lima
 
Şubat - Natalia Vodianova
 
Mart - Joan Small
 
Nisan - Candice Huffine
 
Mayıs - Carolyn Murphy
 
Haziran - Anna Ewers
 
Temmuz - Cameron Russel
 
Ağustos - Sasha Luss
 
Eylül - Karen Elson
 
Ekim - Isabeli Fontana
 
Kasım - Gigi Hadid
 
Aralık - Raquel Zimmermann
Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2014, 13:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER