Fatih Portakal mı, Selçuk Tepeli mi?

Fox Ana Haber Bülteni'nden ayrılan Fatih Portakal'ın ardından Selçuk Tepeli sunmaya başladı

Fatih Portakal mı, Selçuk Tepeli mi?

Fox ekranlarında Fatih Portakal'a alışan izleyici Selçuk Tepeli'ye alıştı mı bilinmez ama reyting sıralamaları bazı detayları göz önüne sererken, izleyici hakkında da ipucu verdiği söyleyebiliriz.

Fatih Portakal son kez ekranlara çıktığı 7 eylül tarihinde neden ayrıldığını açıklamış ve "Efsane değilim, herkes senaryo kurdu ama benim ne dediğim önemli. Ben mutluluğu İzmir'de buldum. Üzülenler oldu, ama hiç kimsenin yeri doldurulmayan bir kişi yok. Fox TV'de ekip çok iyi zaten. Ben muhabirliği de ekran önünü de layıkıyla yaptım. Doğan Şentürk çok uğraştı beni döndürmek için, ama ben kafasının dikine giden insanım. Kendimi tekrar etmeye başlamıştım, bıktım artık. 3 aydır televizyon izlemiyordum şimdi baktım değişen birşey yok. En yakın rakibinize fark atıyorsunuz, rekabet yok. Ekran samimi insan arıyor, bu kadar samimiyetsizliğin içinde. Ben içe dönük bir adamım, çok konuşmam bir daha da konuşmayacağım" demişti.

İşte Fatih Portakal ve Selçuk Tepeli'nin reyting karşılaştırması;

4 MAYIS - 16 EYLÜL 2020

8 EYLÜL - 8 HAZİRAN 2020

11 EYLÜL - 11 HAZİRAN 2020

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2020, 13:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
MURAT TAKAN
MURAT TAKAN - 1 ay Önce

Fatih portakalı istiyoruz

Celil seçen
Celil seçen - 1 ay Önce

Fatih olmasa asla yürümez benim gibi niceleri var akşam ganalı değiştiren

melahat çağlarkaya
melahat çağlarkaya - 1 ay Önce

Gazetecilik mesleyi gereği halka doğruları eğip bükmeden vermelidir sıkı bir foks haber izleyşcisiydim fatih bey ayrıldıktan sonra selçuk beye haksızlık etmemek adına fokstan ayrılmadım fakat zorlama haber yaptığını kıvırıp büktüğünü görünce aradaki fatih portakal farkını gördüm konuşma üslup ve beden dilleri çok farklı fatih bey en doğru kararı verdi bir insana yapılmayacak şeyleri yaşattılar bu kadar rezilliği bünyesi kaldıramamıştır Allah sonumuzu hayır etsin

Vedat Eruş
Vedat Eruş - 1 ay Önce

Fatih portakal gittiğinden beri akşam haberlerini izlememisim

SIRADAKİ HABER