banner51

Fatih Erkoç Organlarını Bağışladı

Bursa'da özel bir hastanenin 'Organ Bağışı Haftası' nedeniyle düzenlediği etkinliğe katılan Fatih Erkoç, şarkısındaki 'Avuç içi kadar mutluluk yeter' sözlerini, 'Avuç içi kadar karaciğer yeter' diye yorumlayınca hasta ve yakınları tarafından ayakta alkışlandı.

Fatih Erkoç Organlarını Bağışladı

 

Piyano ve flüt eşliğinde söylediği 'Avuç İçi Kadar Mutluluk Yeter' şarkısını, 'Avuç içi kadar karaciğer yeter' diye yorumlayan Erkoç, alkış aldı. Erkoç, duygulu anların yaşandığı etkinlik sonunda, flütünü 7 yaşında karaciğer nakli olan Onur Öza'ya armağan etti.
 
ERKOÇ DA ORGANLARINI BAĞIŞLADI
 
Konuralp Başol Konferans Salonu'ndaki etkinlik sonrası organ nakli ile ilgili bir açıklama yapan Fatih Erkoç böyle bir etkinlikle organ nakli konusunun gündeme getirilmesinden dolayı hastane yetkililerine teşekkür ederek, "Bu vesile ile öldükten sonra kullanılabilecek hangi organım varsa onları bağışlıyorum. Günümüzde umutla organ ve karaciğer bekleyen binlerce vatandaşımız var. Organ bağışı sayısı yeterli olmasa da çoğalacağına inanıyorum. Başta biz sanatçılar olmak üzere, bu hastalara ilaç olalım ve organlarımızı bağışlayalım lütfen. Çünkü, bağışlanan sadece organ değil, yepyeni bir hayat" dedi.
Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2012, 11:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER