Fantezi sütyen piyangosu ona vurdu

Aylardır merakla beklenen sır sonunda açıklandı. Bu yıl sütyen onun!

Fantezi sütyen piyangosu ona vurdu

Yılın moda olayına sayılı günler kala o gecenin en çok merak edilen ayrıntısı da ortaya çıktı. 

Bu yıl New York'ta yapılacak olan Victoria's Secret defilesinde geleneksel fantezi sütyeni hangi modelin giyeceği epeydir merak konusuydu. Sonunda bu sır ortaya çıktı: Bu yıl değerli taşlarla sutyeni Elsa Hosk giyecek. 

Victoria's Secret defilelerinin en çok merak edilen parçası ve onu giyecek olan model firmanın New York Ofisi'nde tanıtıldı. Hosk, defile gecesi giyeceği 1 milyon dolarlık sutyen ile basına poz verdi.

Firmanın 1996 yılında başlattığı geleneği bir halkası olan sütyen Swarowski'nin kristal ve topaz taşlardan oluşuyor. Bedenin üst kısmını saran zincir de sutyenin dikkat çeken bir ayrıntısı.

1 milyon dolar değerindeki sütyen tal 2 bin 100 tane değerli taştan oluşuyor. Hosk'un defiye gecesi giyeceği fantezi sütyen tam 930 saatte hazırlandı.

Fantasy sütyen geçen yıl Lais Ribeiro tarafından tanıtılmıştı. Daha önceki yıllarda da Lily Aldridge, Candice Swanepoel, Miranda Kerr, Adriana Lima, Marisa Miller, Selita Ebanks, Karolina Kurkova, Gisele Bundchen, Tyra Banks, Daniela Pestova gibi modeller giymişti. Firmanın 1996'daki ilk fantezi sütyenini tanıtan model ise Claudia Schiffer oldu. 2014 yılında ilk kez iki kez üretilen fantezi sütyeni ise Adriana Lima ile Alessandra Ambrosio tanıttı. 

Heidi Klum, Adriana Lima ve Gisele Bundchen ise en çok fantezi sütyen tanıtan modeller oldu.

Hürriyet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER