Evlilik Tarkan'a Yaradı

Mega star Tarkan, önceki Harbiye Açıkhava’daki konser serisinin üçüncü gecesinde sahneye çıktı. Şarkıcı, evliliğin kendisine yaradığını söyledi.

Evlilik Tarkan'a Yaradı
Tarkan, Harbiye Açıkhava’da üçüncü kez konser verdi. Yine Türk sanat müziği ile konserine başlayan şarkıcı, konserin ikinci yarısında sevilen pop şarkılarını söyledi. 
 
 
Harbiye konserlerini 2 gece üst üste kulis kenarından izleyen Pınar Dilek, üçüncü konseri yakın dostları ile birlikte en ön sıradan izledi. 
 
 
Pınar Dilek, eşinin şarkılarına dans ederek eşlik etti. 
 
Tarkan, kendisini protokolden izleyen eşi Pınar Dilek’e bakarak, “Bugün ben biraz daha heyecanlıyım. Evlilik bana yaradı. Çok mutluyum” dedikten sonra kendisini izleyen eşine sahneden öpücükler gönderdi.
 
 
Türker İnanoğlu - Hıncal Uluç
 
Arzu Sabancı, Fatoş Sarıgül, Türker İnanoğlu, Şebnem Çapa ve Hıncal Uluç gibi ünlü isimler de Tarkan şarkılarıyla eğlendi. 
 
 
Konser alanına giremeyen birçok kişi, konseri Beleş Tepe diye adlandırılan yerden izledi.
 
 
Fan Clup Sürprizi
 
Konserin pop şarkılardan oluşan ikinci yarısı, “Cuppa” ile başladı. Tarkan yeni şarkısını seslendirmeye başladığında, Tarkan Fan Club’ın sürpriziyle karşılaştı. Yaklaşık 2 bin kişi, üzerinde “Cuppa ile coşuyor tayfa” yazan kağıtları havaya kaldırarak şarkıya eşlik etti. 
 
Kaynak: Hürriyet
Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2016, 10:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER