"Eski eşimin hapis cezası almasını…"

Evlilik hazırlığı içerisinde olan Demet Şener ve sevgilisi Cenk Küpeli, önceki gün Akmerkez’deydi.

"Eski eşimin hapis cezası almasını…"

Birlikte geldikleri AVM'de Demet Şener mağazaları gezerken Cenk Küpeli bir mekanda oturarak telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Demet Şener, AVM çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtladı. Şener, boşandığı eşi İbrahim Kutluay tarafından hakarete uğradığı gerekçesiyle daha önce koruma kararı aldırmıştı. Kutluay'ın kararı ihlal ederek Demet Şener'in evine gitmesi üzerine Şener, savcılığı giderek şikayetçi olmuştu. İbrahim Kutluay'ın hapis cezası alıp almayacağı gündeme gelirken gazetecilerin sorularını yanıtlayan Şener, “Eski eşinizin hapis cezası almasını ister misiniz” şeklindeki sorusuna “Tabii ki istemem ama kanun ne derse o. Hukukun gereği neyse onu yapıyorum.” cevabını verdi.

“BUNLARI DA YAZMAYIN ARTIK”

İbrahim Kutluay'dan boşandıktan sonra ikinci kez nikah masasına oturmaya hazırlanan Demet Şener, “Tekrardan aldatılmak gibi bir korkunuz var mı? sorusuna ise “Korkum olsa niye düşüneyim ki! Bir olayla herkesi yakmam. Bu tarz olaylarla da artık gündeme gelmek istemiyorum. Çok sıkıldım. Bunları da yazmayın artık” diyerek sert bir cevap verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER