banner9

En Romantik Program

Sanat dünyasının ünlü isimleri bu yılbaşında da sahnedeydi. Kimi otellerde, kimi kulüplerde sahneye çıktı, 2018 en güzel şarkılarla karşılandı.

En Romantik Program

Aşk’ın şarkıları

Aşkın Nur Yengi, Girne’de bulunan Rocks Hotel’de konser verdi. Dinleyiciler arasında eski eşi Haluk Bilginer ve 11 yaşındaki kızları Nazlı da vardı.

Yengi ve Bilginer, yeni yıla girerken aşk şarkıları söyledi. Sunuculuğunu Mehmet Ali Erbil’in üstlendiği eğlenceye katılanlar arasında Cihan Ünal, Oya Başar, Selçuk-Cihan Yöntem, Tarık Ünlüoğlu-Gülenay Kalkan da vardı. Mehmet Ali Erbil, bir ara konservatuvardan arkadaşları Haluk Bilginer, Selçuk Yöntem ve Tarık Ünlüoğlu’nu sahneye davet etti. Dört usta isim kovboy şapkaları ve purolarıyla sandalye kapmaca oynadı.

Selçuk Yöntem - Haluk Bilginer - Tarık Ünlüoğlu

Gülenay Kalkan - Oya Başar

Travma Atlattım Kilo Almam Doğal

Deniz Seki, Malpas Otel’in sahnesinde sevenleriyle buluştu. 2017’nin son dakikalarında “İsyan” şarkısını seslendiren Seki, isyan etmeyi geçmişte bıraktığını, artık hiçbir şeye isyan etmeyeceğini söyledi. Zayıflamak için mide ameliyatı olacağı haberleriyle gündeme gelen Seki, “Travma atlattım, kilo almam çok doğal” dedi ve korktuğu için ameliyat olmayacağını açıkladı.

Kötülükler olmasın

Merit Park Hotel’de sahneye çıkan Candan Erçetin, geceye “2018’in kötülüklerin olmadığı bir yıl olmasını diliyorum” diyerek başladı. Parlak taşlarla süslü bir elbiseyle sahneye çıkan sanatçı, en sevilen şarkılarını seslendirdi.

Hayatımda Küslüklere Yer Yok

Emel Sayın, yeni yıla Savoy Ottoman Otel’de “merhaba” dedi. Sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen sanatçı, Bülent Ersoy’la aralarındaki küslük ima edilerek yöneltilen “Bu yıl da küslüklerinizi devam ettirecek misiniz?” sorusunu şöyle yanıtladı: “Benim hayatımda kırgınlıklar olabilir ama hep telafi yoluna girerim. Hayatımda küslüklere yer yok. Olmasına da izin vermiyorum. İnşallah bundan sonra da olmasın. Bu durum beni çok rahatsız eder çünkü.”

Mutlu yıllar iyi insanlar

Golden Tulip & Pasha Otel’de sahneye çıkan Volkan Konak, geceye “Yeni yıl kutlu olsun. Mutlu yıllar Türkiye, mutlu yıllar büyük insanlık ve mutlu yıllar iyi insanlar” diyerek başladı. Sanatçı, şarkılarını sevenleriyle birlikte seslendirdi.

Babasıyla aynı sahnede

Ferdi Tayfur’un şarkıcı kızı Tuğçe Tayfur, Lion’s Garden Club’da sahneye çıktı. Şarkıcı, performansına başladıktan 1.5 saat sonra sahneye babasını davet etti. Şarkılarını konuklarla beraber seslendiren Ferdi Tayfur, “Kızımı izlemeye geldim. Allah yolunu açık etsin” dedi.

Meydanda konser

İzmirliler, 2018’e Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen Mirkelam ve Kargo grubu konseriyle girdi. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği konseri izleyen yüzlerce kişi şarkılara eşlik etti.

Ünlü yıldızlarla eğlence

Winner İncek, yeni yıla ünlü sanatçılarla ‘merhaba’ dedi. Mekanın yılbaşı programında Haktan, Şevval Sam, Tan Taşçı ve Ceylan Ertem sahneye çıktı.

Önce sağlık

Merit Crystal Cove Hotel’de konser veren Serdar Ortaç’ı yaklaşık 1500 kişi izledi. Sahne öncesi soruları yanıtlayan ünlü popçu, 2018’den önce sağlık dilediğini söyledi: “Ben MS hastası olarak çok şükür çok kademe kat ettim, diğer MS hastalarına da ilham verdiğimi düşünüyorum. 2018’de de önce sağlık olsun.”

Sevgilisi kuliste

Kuzey Kıbrıs’taki Lord’s Palace Hotel, iki farklı salonda iki ünlü ismi ağırladı. Otelde Sıla ve Çelik sahneye çıktı. Sıla’yı dinlemeye gelenler arasında sevgilisi Ahmet Kural da vardı. Kural, şarkıları kulisten dinledi.

Güzellikler getirsin 

Muazzez Ersoy, yılbaşında Kaya Artemis Otel’in sahnesindeydi. Otelin balo salonunu hıncahınç dolduran konuklar, yeni yıla Ersoy’un şarkıları eşliğinde girdi. “Yeni yıl güzellikler getirsin” diyen Ersoy, yaklaşık 3 saat sahnede kaldı. 

Yeni şarkılar

Grand Pasha Girne Hotel’de sahneye çıkan Haluk Levent, şarkılarıyla hayranlarına keyifli bir gece yaşattı. Levent, yakında çıkacak yeni albümündeki şarkıları da ilk kez seslendirdi.

Kaynak: Hürriyet

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2018, 11:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER