En Büyük Destek Sevgiliden

Beren Saat’in kör, sağır ve dilsiz bir kızı canlandırdığı “Benim Dünyam” filminin galası önceki akşam yapıldı.

En Büyük Destek Sevgiliden
Yılın en iddialı filmleri arasında gösterilen “Benim Dünyam”ın galası, Kanyon’da yapıldı. Beren Saat’in kör, sağır ve dilsiz bir kızı, Uğur Yücel’in de hayatını ona adayan bir eğitmeni canlandırdığı filmin galası, ünlü isimleri bir araya getirdi. 
 
Geceye film ekibinin yanı sıra Kenan Doğulu, Halit Ergenç, Ozan Güven, Perran Kutman, Yılmaz Erdoğan, Yeliz Şar, Sanem-Ralf Tezman ve Engin Hepileri de katıldı.
 
Filme hem başrol oyuncusu hem de yönetmen olarak imza atan Uğur Yücel, gişe kaygısı taşımadığını söyledi: “Bu filmi gişe kaygısıyla yapmadım ama bugüne kadar çalıştığım filmler içinde en çok seyirci çekecek olan bu galiba. Bence en çok ağlanan film de ‘Benim Dünyam’ olacak.”
 
 
En Büyük Destekçim Kenan
 
Beren Saat ise engelli rolünde zorlandığını anlattı: “Rol için özel eğitim aldım. Bir sürü detaylı çalışma yaptık. Çift engelli bir karakter olduğu için zorlandım. Çekimler, duygusal olarak ağır geçti ama setimiz çok huzurlu ve keyifliydi.” 
 
Gösterim öncesi Kenan Doğulu’yla el ele basın mensuplarının karşısına çıkan Saat, çekim sürecinde en büyük desteği de sevgilisinden aldığını söyledi: “Kenan ilk günden beri hep yanımdaydı. Yaşadığım o iki aylık süreç o kadar kolay değildi ve Kenan en büyük destekçim oldu.”
 
Geceye yalnız katılan Yılmaz Erdoğan, eşi Belçim Bilgin’in iş nedeniyle Amerika’da olduğunu söyledi.
 
Yılmaz Erdoğan, Beren Saat’i sarılarak tebrik etti.
Kenan İmirzalıoğlu, galaya çiçek gönderdi.
Yeni imajıyla dikkat çeken Sumru Yavrucuk, Okan Çabalar’la görüntülenmesi hakkındaki soruları yanıtsız bıraktı, “O konuyla ilgili açıklamayı zaten daha önce yaptım” dedi.
 
 
 
Kaynak: Hürriyet
Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2013, 09:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER