Emrah'ın oğlu Tayfun babasına seslendi

Şarkıcı ve oyuncu Emrah'ın yıllardır görüşmediği oğlu Tayfun Erdoğan, vatani görevini yapmak üzere askere gidiyor. Erdoğan, Instagram hesabı üzerinden babasına, "Babamın gerçekten şu anda yanımda olmasını istiyorum" sözleriyle seslendi

Emrah'ın oğlu Tayfun babasına seslendi

Emrah'ın oğlu Tayfun Erdoğan dün sosyal medya hesabı üzerinden babasına seslenmişti. Askere gidecek olan Tayfun, paylaştığı videoda babasından helallik istemişti. 


Tayfun Erdoğan, yayınladığı videoda, "Her dönemde yanımda olmasını istediğim insanın, babamın gerçekten şu anda yanımda olmasını istiyorum. 'Hayırlısıyla git, hayırlısıyla gel' demesini temenni ettiğim bir dönemdeyim. Kendisine ulaşmayı çok istedim. Mektup yazdım, mektuplarıma karşılık alamadım" ifadelerini kullanmıştı. 


Erdoğan bugün de katıldığı 2. Sayfa programında babasına "Hakkını helal et" diyerek seslendi.  İşte Tayfun Erdoğan'ın açıklamalarından satırbaşları: 


Benim babamın malı mülkü var belki evet ama babamı ben seçmedim yani. Benim babamdan istediğim bir tırnak yok. Kendisi de biliyor zaten.


Babamdan hiç bir şekilde gerçekten maddi destek ihtiyacım  yok. Bu zamana kadar ben nasıl annemle yaşıyorsam aç değilim açıkta değilim öyle yaşamaya devam ederim. Benim istediğim görüşmek. Başımı okşasın, sevgi yani benim istediğim.  

Kaynak: Habertürk

YORUM EKLE

banner47