Eğlence Adasının Açılışına Yıldız Yağdı

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde, Azeri işadamı Mubariz Mansimov'un geçen yıl satın aldığı Palmarina'da bulunan Eğlence Adası'ndaki Club ve İtalyan mutfağının ünlü ismi bu akşam muhteşem bir açılış ile turizme merhaba dedi.

Eğlence Adasının Açılışına Yıldız Yağdı

 

Açılış için akşam saatlerinde Bodrum'a gelen dünyaca ünlü manken Eva Herzigova'nın Palmalı Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kerem Tümay, Mansimov'un eşi Tamara Mansimov, Briatore ve sevgilisi Elisabetta Gregoraci ile birlikte ev sahipliği yaptığı açılışa Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan, Yalıkavak Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Saruhan, Serra Topal, Ayfer Toprak eşi Cengiz Karavan, Ahmet Bayer, Ali Taran, Samim Baki ve yaklaşık 400 seçkin konuk katıldı.
 
HERZİGOVA GÖZ KAMAŞTIRDI
 
Açılıştan önce ünlü manken Briatore, sevgilisi ve Mansimov'un eşi basın mensuplarına bol bol poz verdi. Şık giyimi, taş gümüş ve altından oluşan aksesuarlarıyla süslediği kıyafetiyle göz kamaştıran ünlü model Herzigova Bodrum'a ikinci kez geldiğini, denizin ortasında yaratılan bir eğlence ve tatil merkezinin açılışında bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti. 
 
EĞLENCE SABAHA KADAR SÜRDÜ
 
Behzat Gerçeker ve Enbe Orkestrası'nın konser verdiği gecede ayrıca dans gösterileri yapıldı. Dj Salih Saka'nın çaldığı Türkçe ve yabancı pop şarkıları ile izleyenlerin sabahın erken saatlerine dek dans edip eğleneceği kaydedildi. İşadamı Mansimov'un geceye katılıp katılmadığı ile ilgili bir açıklama yapılmadı.
Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2012, 08:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER