Ece Erken zor durumda! Devreye eşi girdi!

Sunucu Ece Erken, geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan aşk haberlerinden sonra Beşiktaş Jimnastik Kulübü eski yöneticisi ve avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile birlikte olduğunu itiraf etmişti

Ece Erken zor durumda! Devreye eşi girdi!

Ece ErkenŞafak Mahmutyazıcıoğlu aşkı konuşulmaya devam ediyor! Erken'in, Fikret Orman’ın başkanlık döneminde Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyeliğini yapan avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'yla birlikte olduğu ortaya çıkmıştı.

BENAN MAHMUTYAZICIOĞLU İHANETİ AFFETMEDİ!
Konuşulanlara göre; Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun, 15 yıllık eşi ve iki çocuğunun annesi Benan Hanım bu ilişkiyi öğrenince boşanma davası açtı.

ECE ERKEN KENDİNİ BÖYLE SAVUNMUŞTU
Ece Erken, “9 ay önce dava açılmış ve ayrı evlerde yaşıyorlar. Aynı evde yaşayan, biriyle birlikte olmadım. Evler ayrı, ayrı bir düzeni kurmuş, boşanmaya karar vermiş, boşanma davası açmış, eşinden ayrı birisiyle birlikte oldum” ifadelerini kullanarak kendisini savunmuştu.

BENAN MAHMUTYAZICIOĞLU’NDAN OLAY PAYLAŞIM
Ece Erken'in bugün yaptığı “Evliliği bitmek üzere olan biriyle beraberim. 9 ay önce dava açılmış ve ayrı evlerde yaşıyorlar” açıklamasından sonra sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu, 27 Ekim tarihinden bir #tbt paylaşımı yaptı. Böylece Ece Erken’in “9 ay önce boşanma davası açıldı” ifadeleri yalanlanmış oldu.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2020, 17:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER