Ebru Şallı ve Gonca Derin tartışmaya devam ediyor!

Sosyal medyada eleştirilere maruz kalan Ebru Şallı’nın ‘oğlum mutlu olmamı isterdi’ sözlerine hiç beklenmedik bir gönderme yapıldı. Ebru Şallı’nın eşi Uğur Akkuş’un boşandığı ve çocuklarının annesi Gonca Derin ünlü mankeni yaylım ateşine tuttu

Ebru Şallı ve Gonca Derin tartışmaya devam ediyor!

Ebru Şallı ve Harun Tan’ın 10 yaşındaki oğulları Pars geçtiğimiz Nisan ayında vefat etmişti. ‘Ponçik’ diyerek hitap ettiği oğlunu kaybeden Ebru Şallı, uzun bir süre kendini dış dünyaya tamamen kapatmayı seçmişti. Zor günleri 26 Eylül 2019 tarihinde evlendiği Uğur Akkuş sayesinde atlatan Şallı, normalleşme adımlarıyla birlikte moral tatiline çıkmıştı.

EBRU ŞALLI’YA ESKİ EŞTEN ŞOK SÖZLER
Ebru Şallı’nın eleştirilere verdiği cevap Uğur Akkuş’un eski eşi Gonca Derin’i harekete geçirdi. Sosyal medya hesabından büyük bir gafa imza atan Derin, ”Arkadaşlar hep mayoluyum diye eleştiriyorsunuz ama ölen ablamın vasiyetiydi. Marka olanlarla verdiği pozlar tamamıyla onun için... Canım ablam hep aklımdasın. Tövbe tövbe ya" dedi. Sosyal medyada gündem oluşturan bu çıkışa Ebru Şallıdan cevap gecikmedi.

‘GÖRMEZDEN GELİN’
Gonca Derin’in sözlerinin sosyal medyada gündem oluşmasından sonra Ebru Şallı’nın tavrı merak edilmeye başlandı. Sessizliğini bozan Şallı Instagram hesabından “Görmezden gelin. Ses etmeyin. Cevap vermeyin. Sessizlik herkesi mahveder” ifadelerini kullandı.

"MASKE TAKARSAN..."
Ebru Şallı'nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma Gonca Derin de sessiz kalmadı ve cevap verdi. Gonca Derin "Uzun süre maske takarsan altındaki kişiliği de unutursun" dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2020, 10:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER