Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş hakkında skandal iddia!

Beyaz Tv'de yayımlanan Söylemezsem Olmaz programında iddia edilene göre, Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş'un dolandırılıcılıktan suçlanıyor

Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş hakkında skandal iddia!

Geçtiğimiz Eylül ayında iki senedir beraber olduğu Uğur Akkuş ile Ebru Şallı dünyaevine girmiş, Çırağan Saray'ında yapılan sade nikah törenine Şallı'nın tektaşı damga vurmuştu.

Son olarak Uğur Akkuş, ABD'nin Kaliforniya eyaletindeki Los Angeles'ın Beverly Hills bölgesinde eşi Ebru Şallı'ya malikane satın almasıyla gündeme gelmişti. Şimdilerde ise Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş, bomba bir iddia ile gündeme bomba gibi düştü. Ebru Şallı’ya Beverly Hills’te malikane aldığı söylenen Uğur Akkuş, iddialara göre, Arap bir iş insanından para kaçırdı.

Uğur Akkuş ise henüz dolandırıcılık iddiaları hakkında bir açıklama yapmadı. Akkuş'un bu iddialar karşısında ne diyeceği merak konusu oldu. İddialara göre, Arap iş insanı parasını geri alamadığı Uğur Akkuş'a dava açmaya hazırlanıyor.

Öte yandan Uğur Akkuş'un açık artırmayla satılan saray yavrusu evi 15 milyon dolara (86 milyon TL) aldığı öğrenildi.

Çiftin Beverly Hills'teki aşk yuvalarında; 12 oda, iki havuz, özel bir spor salonu ve tenis kortu bulunuyor. Uğur Akkuş, düğün öncesi Ebru Şallı'ya 200 bin TL'lik tektaş ve evlendikten sonra ise Bebek'teki milyon dolarlık villasının tapusunu hediye etmişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER