banner10

Ebru Gündeş Hakkında Şoke Eden İddia!

Reza Zarrab'la ilgili yeni gelişmeler gündeme bomba gibi düştü. Herkes Zarrab'ı konuşurken gazeteci Sevilay Yılman, Ebru Gündeş'le ilgili çarpıcı soruları gündeme getirdi. Sevilay Yılman, Ebdu Gündeş'in Reza Zarrab'ın ABD'yle anlaştığını bilip bilmediği sorguladı, çiftin özel hayatına ilişkin konuşulan iddiaları da yazdı.

Ebru Gündeş Hakkında Şoke Eden İddia!

Habertürk gazetesi yazarı Sevilay Yılman, Ebru Gündeş'in kendi yazılarından rahatsız olduğunu söyledi: "Duyuyorum ki başından beri bu konuda adınızı geçirdiğim, eşinizin ABD’yle daha Türkiye’deyken anlaşma yaptığını ve Türkiye’ye karşı düşünülen çok büyük bir kumpasa daha başında evet dediğini sizin çok iyi bildiğiniz yönündeki yazılarımdan rahatsız oluyormuşsunuz. Olmakta da haklısınız, ama Ebru Hanım ne yapalım! Bir gazeteci olarak Türkiye’ye karşı oynanan kumpasın  bu büyük parçası olan satıcı, kazıkçı eşinizin en azından mal varlığı ortağı olarak neyi, ne kadar bildiğinizi sorgulamayalım mı?"

Habertürk gazetesi yazarı Sevilay Yılman'ın 'Ebru Gündeş’e kolay sorularım var!' başlıklı bugünkü yazısı şöyle:

Nihayet perde aralandı ve 19 Mart 2016’dan bu yana ABD’de tutuklu olan İranlı işadamı Reza Zarrab’ın aldığı poziyon netleşti. Zarrab’ın Amerika’da görülen davada sanık olmadığı, hatta potansiyel tanık olduğu, davanın yargıcı Richard Berman tarafından açıklandı...

Biz zaten biliyorduk ama bilmeyenler ve düne kadar bile böyle bir olasılığın söz konusu olmadığını söyleyenler de Berman’ın yaptığı bu açıklamayla Zarrab’ın Türkiye aleyhine konuşmak üzere itirafçı olduğunu anladı!

Zarrab artık itirafçı, evet! Peki Zarrab ne zaman itirafçı oldu? Soruyu daha doğru soralım: “Zarrab, ABD’yle ne zaman anlaşmaya karar verdi? 20 ay New York’taki hapishanede tutuklu kaldıktan sonra mı yoksa Türkiye’den ABD’ye gitmeden önce mi?”

MIAMI SEYAHATİ SONRASI YAŞANANLAR

Daha önceki yazılarımda bir istihbaratçı kaynağımdan aldığım bilgileri sizlerle paylaşmıştım. Tekrara düşüp onları yenilemeyeceğim, ama şunun altını kalın kalın çizerek meseleyi sorgulamaya devam edeceğim: “Reza Zarrab, ABD’yle anlaşmayı Miami’ye gitmeden önce yapmıştı; eşi Ebru Gündeş ve kızıyla çıktığı söz konusu o seyahat de bu anlaşma gereği planlanmış, kurgu bir seyahatti!”

Kaynak: Mynet

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2017, 09:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER