'Duşta tuhaf şeyler yapmayı seviyorum'

Bilinmeyen bir alışkanlığını açıklayan güzel oyuncu, itirafı ile 'tuhaflıkta sınır tanımıyor' dedirtti.

'Duşta tuhaf şeyler yapmayı seviyorum'

Gençlik dizisi 'Dawson's Creek' ile tanınan ABD'li aktris Michelle Williams, 2006'da 'Brokeback Mountain' (Brokeback Dağı) filmindeki rolüyle Oscar, BAFTA ve Altın Küre Ödüllerine aday gösterilmişti.

38 yaşındaki güzel, kendisi gibi oyuncu olan ilk eşi Heath Ledger’ın, 2008’de aşırı dozda ilaç nedeniyle ölümünün ardından geçtiğimiz yıl sürpriz bir şekilde müzisyen Phil Elverum’la evlenmişti. 

Gözlerden uzak bir yaşamı tercih eden Hollywood'un gözde ismi, tuhaf alışkanlığı ile hayranlarını şaşırttı.

"DUŞ ALIRKEN KAHVE İÇİYORUM"
Michelle Williams, "Duşta tuhaf şeyler yapmayı seviyorum. Duş alırken kahve içiyorum, dişlerimi fırçalıyorum, hatta kahvaltı ediyorum" demişti.

ABD'li güzel, ilginç alışkanlığını, "Böylece masaya oturup kahvaltı yapmakla vakit kaybetmiyorum" sözleriyle açıklamıştı.
Dünyaca ünlü aktris, ilk eşi Heath Ledger’ın evinde ölüm bulunmasının ardından uzun süre yas tutmuş, hayatına kimseyi sokmamıştı.

"HAPİSTE HİSSETTİRİYORSA ONDAN UZAK DURUN"
İkinci eşi Phil Elverum’la ilişkisini 'Çok kutsal ve özel' olarak niteleyen Williams, "Kendimi özgür hissetmemi sağlayacak biriyle birlikteyim. Eğer biri kendinizi hapiste hissettiriyorsa ya da kırıyorsa, onunla bir hayat kurmayın. Aşk gibi hissettirmiyorsa, aşk değildir" şeklinde konuşmuştu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER