banner9

Düğünde Yaşananlar

14 Mayıs Cumartesi günü muhteşem düğünle Ayvalık Cunda Adası Ortunç Otel'de dünyaevine giren Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın düğününde neler yaşandı? Düğüne sanat dünyasından kimler katıldı? İşte çok konuşulan düğün hakkında merak ettikleriniz...

Düğünde Yaşananlar
İşte Düğünden Detaylar...
Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu'nun Ortunç Otel'de yapılan düğüne yaklaşık 300 davetli katıldı. Düğüne davetliler ellerinde 'Sinem Kenan' etiketi olan masa numara kartlarıyla giriş yaptı.
 
 
Kartlar, çiçek şeklindeydi. Masalarda ve dekorda beyaz güller kullanıldı. Çift, nikah alanına düğün marşı ile girdi ve Ta Tragoudia Mou şarkısı eşliğinde konuklar arasından yürüdü. Çift, ilk danslarını ise Fly to the Moon adlı şarkı eşliğinde yaptı.
 
 
Nikâh Plajda
Ortunç Otel'in plajına nikah töreni için özel bir platform kuruldu. Platform somon çiçeklerle süslendi. Kobal nikâh anında duvağıyla yüzünü kapattı ve imzalar atıldıktan sonra duvağını açtı.
 
Kenan İmirzalıoğlu'nun şahitliğini Ahmet Sınav, Sinem Kobal'ın şahitliğini ise vefat eden teyzesi Gülay Dereci'nin eşi Erdal Dereci yaptı.
 
 
Romantik Jest
Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal'dan "evet" yanıtını alınca eşinin elini öptü. Ünlü oyuncunun bu jesti konuklar tarafından büyük alkış aldı.
 
 
Kenan İmirzalıoğlu'nun babası ve annesi Mustafa-Yıldız İmirzalıoğlu düğün alanına birlikte geldi.
 
 
Gazetecilerin alınmadığı düğünde, nikahın kıyılmasının ardından bir süreliğine otelin dışına çıkan Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu çifti, basın mensuplarına poz verdi. İmirzalıoğlu, "Çok şükür, Allah tamamına erdirdi. Buraya kadar geldiniz, iki gündür çok ciddi bir efor sarf ettiniz. Bunun farkındayız. O yüzden size 'merhaba' demek istedik" diye konuştu.
 
 
Ezel Ekibi Oradaydı
Kenan İmirzalıoğlu'nun yayınlandığı dönemde fenomen haline gelen "Ezel" dizisindeki rol arkadaşları ünlü oyuncuyu bu mutlu gününde yalnız bırakmadı. Cansu Dere, Sarp Akkaya, Yiğit Özşener ve Barış Falay da düğünün konukları arasındaydı.
 
 
Düğünden Notlar
Düğünde pasta kesiminin ardından İsmail Altunsaray sahneye çıktı. Ankara havalarını söylemek için sahneye gelen Altunsaray'dan Köprüden Geçti Gelin şarkısını isteyen Kenan İmirzalıoğlu sayesinde ailenin en yaşlıları halay çekti. Altunsaray'ın programının sonlarına doğru İmirzalıoğlu Sinem Kobal'a ithafen Mühür Gözlüm türküsünü rica etti.İlker Kaleli Duman grubunun şarkısı "İçerim Ben Bu Akşam"ı seslen dirdi.
 
 
 
Fahriye Evcen'in elbisesini modacı Hande Can Yüce tasarladı.
 
 
19 Şubat'ta Paris'te evlenen Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer, törene el ele katıldı.Başak Dizer'in tercihi Zeynep Tosun imzalı elbise oldu.
 
 
Bergüzar Korel, Raşit Bağzıbağlı imzalı sırt dekolteli elbisesiyle gecenin en şık isimleri arasındaydı.
 
 
Neslişah Alkoçlar - Engin Altan Düzyatan
 
Kaynak: Hürriyet
Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2016, 10:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER