banner24

Diva, Okul Yıllarını Hatırladı

Bülent Ersoy, öğrenciler tarafından çiçek ve 'diva' sloganlarıyla karşılandı.

Diva, Okul Yıllarını Hatırladı

 

Türk Sanat Müziği'nin divaBülent Ersoy, başdanışmanı ve yaşam koçluğunu yapan Arzu Acay'ın 9'uncu sınıf öğrencisi kızı Esin Acay'ın isteği üzerine Antalya Kültür ve Eğitim Vakfı (AKEV) Koleji'ni ziyaret etti.
 
Bülent Ersoy, öğrenciler tarafından çiçek ve 'diva' sloganlarıyla karşılandı. 
 
Bir süre sohbet eden Bülent Ersoy, okul yıllarını hatırladı. Hep mükemmeliyetçi ve sıfır hatadan yana olduğundan bahseden Ersoy, hem mesleki hem de özel hayatında çok az hata olmasını istediğinden dolayı 'vıdı vıdıcı' olduğunu belirterek, "Adamlar da kaçıyor hemen" diye espri yaptı. 
 
Bülent Ersoy, dışarıdan huysuz göründüğünü söyledi. Ersoy, "Bu kadar sert görünmeme rağmen aslında çok duygusalımdır. Naif bir bünyem vardır. O benim belki de önceden takınmış olduğum bir zırhımdır, önceden gelebilecek tepkilerden kendimi soyutlamak gibi. İnsan psikolojisi. Kırılmamak için önceden o elbiseyi giyiyorum. Aslında öyle değilim" dedi.
 
AKEV ÜNİVERSİTESİ İÇİN KONSER VE DESTEK SÖZÜ
 
Ersoy, eğitimin önemine değinerek manevi desteğin yanı sıra, AKEV Üniversitesi'nin hayata geçirilmesi için maddiyatıyla da kefil olmaya hazır olduğunu söyledi. Ersoy, AKEV Üniversitesi'nin açılışında açıkhava konseri için söz verdi.
Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2012, 17:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER