banner51

Deniz Akkaya-Cengiz Semercioğlu gerilimi büyüyor!

Deniz Akkaya, kızıyla bikinili poz verdiği için kendisini eleştiren Cengiz Semercioğlu'na ateş püskürdü

Deniz Akkaya-Cengiz Semercioğlu gerilimi büyüyor!

Instagram hesabından açıklama yapan Akkaya, Semercioğlu'nun geçmişte el altından rüşvet aldığını iddia etmişti. Bu iddialardan sonra Akkaya bir kez daha açıklama yapma gereği duydu.

Gazeteci Cengiz Semercioğlu, önceki günkü yazısından ünlü manken Deniz Akkaya'nın, kızıyla bikinili objektiflerin karşısına geçmesini eleştirdi. Akkaya ise kendisini eleştiren Semercioğlu'na sosyal medya hesabından ateş püskürdü.

"ŞUUR YOKSUNU"
Akkaya bu açıklamalardan sonra hızını alamayıp bir kez daha paylaşıp yaptı. Akkaya'nın hedefinde yine Semercioğlu vardı. Akkaya Semercioğlu'nun "İçinde hiçbir iftira, hakaret olmayan, kırıp dökmemeye özen gösteren bir eleştiri yazısı yazıyorum" sözlerine de şöyle cevap verdi:

"Şuur yoksunu! Bu ülkede tek başına aslanlar gibi mis gibi bir evlat yetiştiren bir anneye annelikten vurup kalp kırmıyorum, kırp dökmüyorum yazıyorsun! Şuur yoksunu! Senin için kalp hangi değerler ayaklar altına alınınca kırılır?

Bitti o 90'lar kafası Cengiz efendi! Salla kalemi sonra karşındaki kendini açıklayacak mecra bulabilmek için türlü rica minnet dönemi bitti! Herkesin artık dijital dünyada kendi gazetesi var! Had bil, edepli ol öyle kalem salla!"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER