Demet Akalın paylaştı...

Demet Akalın ve uzun zamandır küs olduğu Hande Yener barıştı.

Demet Akalın paylaştı...

Ezeli küslük bitti! Uzun zamandır küs olan Demet Akalın ve Hande Yener tarafından güzel haber geldi. Mahkemelik olan ikili yeni yıl öncesi barıştı.

Zeytin dalı Demet'ten geldi

Demet Akalın, Hande Yener ve Ece Erken'in yer aldığı bir fotoğrafını sosyal medya hesabından 'No negatif, Yes pozitif' notuyla paylaştı. Akalın'ın bu paylaşımı 'barıştılar' olarak yorumlandı.

DEMET AKALIN O FOTOĞRAFI NEDEN PAYLAŞTI? 

Çok konuşulan fotoğrafın arından Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Demet Akalın şu açıklamayı yaptı; Barışma falan değil, yüz yüze gelmedik de ben davalarımı geri çektim, uzlaştık. Ben de kabul ettim, o da kabul etti.

Onun son röportajını seyrettim çok değişmiş gördüm konuşmalarını. Bir yıldır yanında kim varsa ona çok iyi gelmişler, gerçek dostları onlar… Negatifliği de gitmiş çok hoşuma gitti söyledikleri.

O röportajda ‘aramızda hiç negatiflik yok’ dedi, çok hoşuma gitti. Ben aslında Altın Kelebek’te Hande ile beraber Aleyna’ya gidip ödül vermek istedim. Çok güzel olurdu. Polat Yağcı’ya da söyledim ‘çok güzel olur’ dedi. Öyle kaldı.

Yeni yıl geliyor, çoluk çocuğumuz büyüdü artık küslük olmasın diyorum. İkimizi de seven fanlar var, boş boşa insanlar tartışıyor bizim yüzümüzden.

Bir fanımızda ‘çok güzelsiniz keşke barışsanız’ demiş ben de aldım ekran görüntüsünü dur paylaşayım ortalık karışsın biraz (gülüyor…)

Hürriyet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER