Demet Akalın Harbiye'yi salladı!

Pop Müziğin kraliçesi Demet Akalın organizasyonunu Poll Prodüksiyon’un gerçekleştirdiği “Turkcell Yıldızlı Geceler” konserleri kapsamında Harbiye Açıkhava sahnesindeydi

Demet Akalın Harbiye'yi salladı!

Saatler öncesinden Açıkhava sahnesine akın eden binlerce binlerce hayranına müzik ziyafeti çeken Demet AkalınBir Demet Show ” olarak adlandırdığı konserini izlemeye gelenlerden tam not aldı.

Harbiye Açıkhava konseri için satılan tüm biletler tükenirken, Akalın ise konserden elde ettiği tüm gelirini Mehmetçik Vakfı'na bağışladı.

Konser sonrasında ise vakıf yönetimi tarafından Demet Akalın'a teşekkür plaketi verildi.

Konserin en renkli anlarından biri ise son günlerin gözde ismi Simge’nin yaptığı sürpriz oldu. Demet Akalın’ın çağrısını kırmayarak sahneye çıkan ve çok sevilen “Öpücem” şarkısını söyleyen Simge, sesiyle olduğu kadar yaptığı göbek dansı ile de nefesleri kesti.

Dansçılarının eşlik ettiği Demet Akalın'ın Harbiye Açıkhava konserlerindeki “Bir Demet Show”u izleyenler arasında Ersay Üner, Ebru Destan, Fatih Ürek, Alişan-Buse Varol, Selin Ciğerci, Merve Özbey, Emel Müftüoğlu, Berkay-Özlem Şahin, Gökhan Tepe, Ayla Çelik, Sefa Doğanay, Gülşah Saraçoğlu, Aslı Hünel, Ceyhun Fersoy-Begüm Öner ve kızı Hira gibi birbirinden ünlü isimler vardı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER